PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Nowy prezes firmy Bayer

Nowy prezes firmy Bayer

Autor: farmer.pl

Dodano: 05-06-2012 10:32

Tagi:

Christophe Dumont obejmie stanowisko prezesa zarządu Bayer i Senior Bayer Representative Central Eastern Europe. Zastąpi na tym stanowisku Dirka Ehle.Christophe Dumont, dyrektor zarządzający biznesem herbicydowym oraz dywizją odpowiedzialną za uprawę soi i kukurydzy w skali globalnej w Bayer CropScience, zastąpi Dirka Ehle na stanowisku prezesa Bayer i Senior Bayer Representative Central Eastern Europe od 1 sierpnia 2012 roku.

Ponadto od 1 stycznia 2013 roku Christophe Dumont obejmie także funkcję dyrektora Bayer CropScience w Polsce i Krajach Nadbałtyckich.

Christophe Dumont urodził się w 1964 roku w Rouen we Francji. Studiował nauki przyrodnicze oraz techniki ochrony roślin w Rouen i Versailles. Po otrzymaniu tytułu magistra i ukończeniu studiów podyplomowych rozpoczął karierę zawodową w firmie Schering AG w Berlinie.

W kolejnych latach Christophe Dumont pracował na wielu stanowiskach na terenie Niemiec, Portugalii, Rumunii, Węgier, Francji i Kostaryki. Ostatnio pełnił funkcję dyrektora zarządzającego biznesem herbicydowym oraz dywizją odpowiedzialną za uprawę soi i kukurydzy w skali globalnej w Bayer CropScience w Monheim.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (2)

  • Wściekła Krowa 2012-06-18 15:39:00
    A w radiu mówili, że wszyscy terroryści już wyłapani. Okazuje się, że nie bardzo, niektórzy nawet są na stanowiskach.
  • jungen helmut 2012-06-05 11:07:10
    Czy nowy szef Bayer będzie wciskał bajer ?
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.81.197.24
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!