PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Nufarm nabył udziały F&N Agro Polska

Nufarm nabył udziały F&N Agro Polska Dr Manfred Weiser, General Manager Nufarm Polska, podczas konferencji prasowej firmy, fot. MT

Nufarm i FMC Corporation ogłosiły, że firmy osiągnęły wspólne porozumienie i zdecydowały o zakończeniu działalności joint venture F&N Agro Polska, która zmienia nazwę i przekształci się w Nufarm Polska.Zakończenie działalności firmy nastąpiło 1 listopada 2015 r. Przypominamy, że F&N Agro została założona w 2003 r., zajmowała się sprzedażą produktów Nufarm i FMC, a także wyrobów firm trzecich, w szczególności nawozów i nasion na rynek polski.

FMC Corp. w roku 2015 nabyła duńską firmę Cheminova, która w Polsce posiada własny oddział. W przyszłości FMC będzie rozprowadzała swoje produkty poprzez własną strukturę organizacyjną w Polsce, mianowicie FMC Polska.

Nufarm nabył wszystkie udziały FMC w F&N Agro i w przyszłości będzie kontynuował działania pod nazwą Nufarm Polska. Cały dotychczasowy personel zostanie utrzymany, a wszystkie produkty Nufarm będą rozprowadzane w przyszłości poprzez Nufarm Polska.

Nufarm Limited wywodzi się w Australii. Ma swoje zakłady produkcyjne i sieć sprzedaży w Australii, Nowej Zelandii, Azji, Europie i obu Amerykach.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (1)

  • jarki 2015-12-17 18:54:25
    Ciągle jedni drugich wykupują lub się łączą
    Tylko gdzie tu zdrowia konkurencja
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.167.216.239
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!