PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Rozchwytywany preparat w rzepaku

Rozchwytywany preparat w rzepaku

Rolnicy poinformowali nas, że na terenie województwa wielkopolskiego, brakuje preparatu Caryx 240 SL. Producent środka potwierdza duże zainteresowanie, ale mówi też o braku problemów z dostępnością.Jednym z ważniejszych elementów jesiennej technologii uprawy rzepaku jest ochrona fungicydowa, ale też odpowiednie przygotowanie roślin do okresu zimowego, co za tym idzie regulacja wzrostu i wzmocnienie kondycji rzepaku. W tym roku konieczne jest nawet dwukrotne skrócenie rzepaku, a co za tym idzie nastąpiło wzmożone zainteresowanie regulatorami wzrostu. Czytelnicy poinformowali nas, że w Wielkopolsce zabrakło jednego ze środków, a nawet są prowadzone zapisy na niego.

Chodzi o Caryx 240 SL - środek z grupy regulatorów wzrostu i rozwoju roślin oraz jednocześnie fungicyd w uprawie rzepaku ozimego przed chorobami.

- Faktycznie Caryx w sezonie 2011/2012 pokazał jak dobrym jest produktem i cieszy się ogromnym zainteresowaniem tej jesieni. Produkt jest jeszcze dostępny w magazynie BASF. Dystrybucja wciąż może go zamawiać w BASF - odpowiada portalowi farmer.pl Magdalena Pietrzak z BASF Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.224.108.85
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!