PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

Skuteczność działania fungicydów w chorobach pszenicy według HGCA

Skuteczność działania fungicydów w chorobach pszenicy według HGCA

Autor: farmer.pl/Tomasz Mroczkowski

Dodano: 10-05-2013 13:08

Tagi:

HGCA jest oddziałem brytyjskiej AHDP, organizacji zajmującej się rozwojem i poprawą konkurencyjności ogrodnictwa i rolnictwa na terenie Wielkiej Brytanii. Oddział ten zajmuje się uprawą roślin zbożowych, oraz rzepaku.W bardzo przejrzysty sposób przedstawia wyniki swojej pracy dając rolnikom informacje na temat poszczególnych aspektów produkcji roślinnej, w tym przypadku skuteczności działania substancji czynnych fungicydów.

Analizując dane zebrane i udostępnione przez tą organizację należy jednak pamiętać, że są to inne warunki klimatyczne. Co więcej, część substancji czynnych zamieszczonych w tym zestawieniu nie znajduje się w preparatach zarejestrowanych w naszym kraju.
Poniżej tabela efektywności substancji czynnej fungicydów w chorobach pszenicy.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (3)

 • ja 2013-05-13 17:53:55
  Mimo.że miałem do tego dostęp wcześniej to pozytywnie określam drogę rozwoju farmera
 • mrówka123 2013-05-11 06:57:29
  @Mystique jeśli znasz angielski to polecam oryginalną stronę HGCA ja tylko stamtąd czerpię wiedzę o fungicydach bo w Polsce każdy koncern chwali swoje a ta operuje się substancjami aktywnymi i ich skutecznością a nie nazwami produktów... podobnie jest w Niemczech w dodatku tam sa porównania cenowe skuteczności i kosztów na ha poszczególnych substancji (a nie nazw handlowych)..... ale w Polsce do tego jeszcze daleka droga...
 • Mystique 2013-05-10 19:53:32
  No w koncu ! Ryzyko publikacji to wojna z koncernami :D Ciekawe jak dlugo potrzymacie ten material na stronie he he input lepszy niz capalo na podstawe ...co na to dzialy marketingu ? No wlasnie eyespot to chyba nie tylko pseudocercosporella prawda ?
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.166.212.152
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!