W ofercie fungicydowej zbóż BASF Polska na pierwsze zabiegi od lat proponujemy sprawdzony na wielu polach fungicyd CAPALO. Zastosowany we wczesnych fazach rozwojowych zapewnia długotrwałą i bardzo skuteczną ochronę przed szerokim spektrum chorób, w tym chorób podstawy źdźbła.

Ale w 2014 roku w myśl hasła Oczekuj Więcej związanego z marką AgCelence, uzupełnieniem, a raczej poszerzeniem oferty BASF w ochronie fungicydowej jest nowość - produkt ADEXAR PLUS. To nowoczesny fungicyd zawierający rewolucyjny składnik XEMIUM idealny do ochrony górnych liści dający nowy standard długości ochrony oraz korzyści wychodzące poza standardową ochronę fungicydową - czyli efekt AgCelence.

Do ochrony kłosa warto zastosować fungicyd OSIRIS, który udanie zadebiutował na polskich polach w 2013 roku. Jego cechą wyróżniającą jest zaawansowana formulacja, zapewniająca doskonałe i długotrwałe działanie ochronne.

Życzymy dobrego startu w nowy sezon z naszymi sprawdzonymi oraz nowymi zawodnikami!

UWAGA! Promocja!

Zapraszamy Państwa do bardzo atrakcyjnej promocji naszych flagowych produktów fungicydowych w zbożach: CAPALO, ADEXAR PLUS oraz OSIRIS pod nazwą: "Pełna ochrona z podwójną korzyścią".

Każdy, kto zakupi 10 litrów CAPALO plus 15 litrów OSIRIS ewentualnie 10 litrów CAPALO plus 10 litrów ADEXAR PLUS otrzyma voucher o wartości 100 zł na zakup naszych rekomendowanych produktów jesiennych. Szczegóły promocji - tutaj

Więcej informacji na temat ochrony zbóż produktami BASF - tutaj

Specjalne strony: ADEXAR PLUS, CAPALO, OSIRIS

Lista Przedstawicieli Handlowych BASF - tutaj

Podobał się artykuł? Podziel się!