Loteria ZŁOTA JEDENASTKA BASF to ukłon w stronę sportowego charakteru roku 2016. Mieliśmy już w tym roku Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej rozgrywane w Polsce, a przed nami dwa prawdziwe hity z udziałem Biało-Czerwonych, czyli Mistrzostwa Europy w piłce nożnej we Francji oraz Igrzyska Olimpijskie w Brazylii. BASF postanowił tym sportowym tropem pójść i w ten sposób stworzył ZŁOTĄ JEDENASTKĘ, czyli 11 „graczy” BASF, których zastosowanie na każdym polu jest gwarancją sukcesu w plonowaniu i mistrzowskiej formy roślin. Ale tym razem zakup przynajmniej dwóch spośród tych 11 graczy daje dodatkowo powiew sportowych emocji i możliwość wygrania wielu ciekawych nagród!

Co trzeba zrobić, by zagrać w loterii ZŁOTA JEDENASTKA z BASF? Więcej informacji na ten temat na specjalnej podstronie BASF: tutaj

Patrząc na skład ZŁOTEJ JEDENASTKI widać, że na kluczowych pozycjach „grają” w niej fungicydy zbożowe BASF. Bramkarzem jest świetny obrońca roślin przed chorobami, czyli ADEXAR PLUS. Na środku obrony występuje OSIRIS, doskonały obrońca kłosów. Prawym defensorem jest z kolei CAPALO, czyli pierwszy obrońca w sezonie! A skład ZŁOTEJ JEDENASTKI uzupełnia na szpicy nowy napastnik, czyli TOCATA DUO, nowy, ale zarazem przebojowy fungicyd w zespole BASF. Warto mieć tych graczy na swoim polu!

Co ciekawe, każdy z pierwszych 1300 uczestników ZŁOTEJ JEDENASTKI otrzyma od BASF szalik biało-czerwony, który posłuży już w czasie wiosenno-letnich zmagań naszych sportowców na najważniejszych światowych imprezach. A poza szalikiem na uczestników czekają nagrody, które można będzie wylosować:

  • nagrody główne, czyli wyjazdy do Francji na imprezę sportową
  • tablety, na których można będzie śledzić sportowe tabele, wyniki i podsumowania
  • oryginalne koszulki reprezentacji Polski z nadrukiem własnego nazwiska (bądź przezwiska), które będzie można założyć na każdy mecz czy imprezę sportową z udziałem Biało-Czerwonych

ZŁOTA JEDENASTKA BASF - zapraszamy do zakupów i sportowej zabawy z BASF!

Regulamin Loterii ZŁOTA JEDENASTKA BASF