PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Zmiany w Belchim Crop Protection

Zmiany w Belchim Crop Protection

Autor: JG

Dodano: 20-02-2017 15:28

Tagi:

W firmie Belchim 10 proc. udziałów zostało nabyte przez japońskie Mitsui. Współpraca między dwoma koncertami ma na celu wzmocnić relacje i przyspieszyć rozwój innowacyjnych produktów.Dotychczas obie współpracowały  w zakresie rejestracji i komercjalizacji niektórych produktów MCAG (na polskim rynku np. akarycyd Milbeknock).Współpraca ta rozwijała się stopniowo w coraz większej liczbie krajów w Europie. Długie cykle rozwojowe, zwiększone wymagania regulacyjne oraz rosnące koszty i zmiany na rynku, to trudności, jakie napotykają wszystkie firmy agrochemiczne. Dlatego też,  zdecydowały się na zacieśnienie współpracy w rozwoju, rejestracji, wprowadzaniu do obrotu i sprzedaży produktów agrochemicznych.

Belchim Crop Protection działa na rynku Europejskim już 30 lat. Założona w Belgii firma obecnie działa na całym świecie osiągając obrót 460 milionów €.

Mitsui Chemicals Agro, Inc. jest jedną z wiodących japońskich firm agrochemicznych w dziale Badań i Rozwoju, która dostarcza innowacyjne rozwiązania dla ochrony roślin. To druga po ISK Biosciences SA firma współpracują z Belchim na podobnych zasadach. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.167.216.239
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!