Dr Rainer Schechter związany był z Polską od 2000 roku, pełniąc od 2007 roku funkcję prezesa zarządu a wcześniej, od 2003 roku - członka zarządu. Norbert Bücherl był w strukturach Südzucker Polska S.A. od 1997 roku, pełniąc od roku 2003 funkcję członka zarządu. Dr Rainer Schechter i Norbert Bücherl powracają do spółki macierzystej - Südzucker AG w Niemczech, gdzie obejmą nowe funkcje.

Piotr Chrobot w strukturach Südzucker Polska S.A. jest od 2004 roku. Na członka zarządu powołany został w 2007 roku. Dotychczas odpowiedzialny był za sprawy finansowe spółki. Teraz przejmie również obszary sprzedaży, marketingu, PR, jakości i IT. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Marek Wójcik z branżą cukrowniczą związany jest od 1984 roku. W strukturach Südzucker Polska S.A. od 1990 roku. Przez ostatnie lata pełnił funkcję Dyrektora Naczelnego Zakładu Produkcyjnego „Cukrownia Cerekiew". W Zarządzie Südzucker Polska S.A odpowiada za obszar surowca, techniki i produkcji, inwestycji, bioenergii oraz HR. Jest absolwentem Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!