Ceny zbóż netto (bez VAT) w zł/t w Lubelli kształtowały się następująco: pszenica konsumpcyjna (wysokie parametry jakościowe) - kosztuje 960, - pszenica konsumpcyjna - 910, a jęczmień - 800. W PZZ Stoisław ceny są trochę niższe i wynoszą pszenica konsumpcyjna - 930, żyto konsumpcyjne - 780, jęczmień - 750 i owies - 700.

W Osadkowski S.A. pszenica konsumpcyjna osiąga 870 zł/t, paszowa już tylko 835 zł/t. Tona kukurydzy kosztuje 860 zł, żyto kons. - 730, a paszowe 680 zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!