PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Loteria Zeagranu rozstrzygnięta

Autor: W. Konieczny

Dodano: 06-08-2009 11:10

Tagi:

Firma F&N Agro Polska zorganizowała dla swoich dystrybutorów loterię w której główną nagrodą był samochód marki Jaguar X-Type. W losowaniu szczęście dopisało firmie JAWAL & M.R.Z. Murawiec Sp. Jawna.Loterię zorganizowano pod nazwą "Luksus i jakość idą w parze". Udział mogli wziąć wszyscy dystrybutorzy firmy. Warunkiem była sprzedaż nowego herbicydu firmy Zeagran 340 SE służącego do odchwaszczania kukurydzy. Za każde 500 litrów uczestnik loterii otrzymywał 1 los. Wart 175 tys. złotych samochód odjechał do firmy Jawal z Mroczy w woj. kujawsko–pomorskim. Gratulujemy.

Na rynku polskim firma F&N Agro jest obecna dopiero od 2003 roku. Jednak jej produkty znane są rolnikom od dziesiątków lat. F&N Agro Polska jest bowiem córką dwóch międzynarodowych koncernów - FMC Corporation oraz NUFARM - światowych liderów w produkcji środków agrochemicznych.

Oferowane przez nią środki służą do ochrony zbóż, buraka cukrowego, rzepaku, ziemniaka, kukurydzy, tytoniu, chmielu, roślin strączkowych, upraw sadowniczych, warzywnych i leśnych a także roślin ozdobnych oraz stosowane są na nieużytkach i w magazynach. Firma jest bardzo wszechstronna. Sprzedaje preparaty praktycznie z każdej grupy asortymentowej, a więc herbicydy, insektycydy, fungicydy, regulatory wzrostu i desykanty oraz zaprawy nasienne.

Źródło: farmer.pl


Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.81.183.183
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!