PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
 • Ceny przetworów mlecznych nieco wzrosły

  W ostatnim miesiącu ceny produktów mlecznych na światowych rynkach wzrosły. Nie są to najwyższe ceny z ostatnich miesięcy, ale dają nadzieję, że przebiegająca korekta na rynku mleka przyjmie charakter dość płaski.

 • Ubój gospodarczy bez ryzyka

  Świniobicie jest ważnym elementem tradycji polskiej wsi. Warto jednak wiedzieć, jak przeprowadzić je tak, aby nie narazić się na sankcje ze strony służb weterynaryjnych, a co gorsza, nie ryzykować zdrowiem własnym i najbliższych.

 • Ferma na miarę XXI wieku

  Wczoraj nastąpiło uroczyste otwarcie nowoczesnej fermy hodowlanej należącej do Dariusza Jankowiaka z miejscowości Kołaczkowice w powiecie rawickim.

 • Kolejne przypadki ASF na Podlasiu

  Główny Inspektorat Weterynarii potwierdził wystąpienie pięć nowych przypadków afrykańskiego pomoru świń na terenie województwa podlaskiego i lubelskiego.

 • UE: Ceny świń rzeźnych stabilne

  Według wspólnoty interesów niemieckich hodowców świń (ISN), w 16 tygodniu 2017 r. średnie ceny skupu świń rzeźnych w prawie wszystkich krajach pozostały na niezmienionym poziomie lub nieznacznie wzrosły.

NASZYM ZDANIEM

WYWIADY

 • O „ustawie antywiatrakowej” słów kilka [WYWIAD]

  O „ustawie antywiatrakowej” słów kilka [WYWIAD]

  Obowiązująca ustawa o odnawialnych źródłach energii (OZE) wprowadziła ogromne zmiany w branży energetyki wiatrowej. Dotyczą one zarówno Inwestorów jak również mieszkańców wsi i małych miejscowości, więc pośrednio także wielu...


BAZA WIEDZY

Przygotuj pastwisko do wypasu

Wczesna wiosna jest okresem zintensyfikowanych prac na łąkach i pastwiskach. Jednak poświęcenie nieco uwagi w tym okresie użytkom zielonym zaowocuje uzyskaniem wysokich plonów wartościowej paszy.

PARTNER SERWISU

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dni

ASF

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE

» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

ikcomas

Trochę z innej beczki, wieść gminna niesie, że w Szepietowie ma powstać cukrownia. Google milczą, ktoś coś słyszał?

ikcomas

wyjdzie nad łan, to pewne wtedy kosa na sztorc i heja