Mimo, że mleczarstwo przeżywa kryzys na całym świecie, Alltech w dalszym ciągu inwestuje w swój wyjątkowy program rozwoju zawodowego, ukierunkowany na kształcenie przyszłych liderów branży. Funkcjonujący od początku 2012 roku program stawia na długofalowe kształcenie i rozwój specjalistów, którzy będą potrafili podnosić opłacalność produkcji poprzez innowacyjne technologie żywieniowe poprawiające zdrowie, dobrobyt i wydajność zwierząt. Program prowadzony jest pod nadzorem dr Aoife Lyons, dyrektor ds. inicjatyw edukacyjnych w firmie Alltech.

"Dzisiejsi absolwenci jutro będą odpowiedzialni za podejmowanie decyzji", mówi dr Lyons. "Alltech zamierza nie tylko szkolić i udostępniać wiedzę, ale również pokazywać absolwentom eksperymentalne sposoby nauki. Stawiający nacisk na umiejętności praktyczne program umożliwia absolwentom, którzy interesują się hodowlą krów mlecznych, uczestnictwo w opracowywaniu rozwiązań problemów nękających branżę i wywarcie wpływu na jej dalszy rozwój."

Zakwalifikowani do programu kandydaci będą uczyć się poprzez kontakt z najlepszymi w swojej klasie fermami, pracując nad fascynującymi innowacjami w zakresie żywienia bydła mlecznego. Kandydaci przejdą również gruntowne szkolenie w zakresie stosowania pionierskiego systemu żywienia bydła mlecznego firmy Alltech.

Czytaj dalej…

Podobał się artykuł? Podziel się!