PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Chcą sprzedawać wołowinę QMP

Być może już niedługo poważnie zwiększy się zapotrzebowanie na certyfikowaną wołowinę. Sprzedaż tego rodzaju wołowiny wzrosła r/r o 300 proc. Uczestnictwo w takim programie jasno pokazuje, że producent jest odpowiedzialny za przyszłość swojej produkcji.Konsumenci już teraz wolą wybierać pewne produkty, nawet kosztem wyższej ceny. Dlatego producenci bydła mięsnego powinni już dzisiaj zastanowić się nad kierunkiem swojej produkcji w przyszłości. I wybrać, czy decydują się na produkcję bydła zgodnie z systemem jakości, czy też wolą aby ich zwierzęta nie były identyfikowalne.

Potwierdzają to wyniki badań i dotychczasowe doświadczenia w sprzedaży wołowiny QMP w warszawskich placówkach Makro Cash & Cary.

- Cztery hale Macro testowały  sprzedaż wołowiny QMP przez prawie dwa lata i chcą  ją teraz wprowadzić do 24 hal! Także coraz więcej restauracji jest zainteresowanych tym mięsem. W 2011 r. w porównaniu do poprzedniego sprzedaż wołowiny  wzrosła o blisko 300 proc., mimo niewielkiej promocji – informuje Jerzy Wierzbicki, prezes PZPBM.
Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.225.31.188
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!