PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Chłodzący dipping na upały

Chłodzący dipping na upały Preparat do dippingu, oprócz właściwości dezynfekcyjnych, może posiadać również efekt chłodzący,fot.Ł.Ch.

Autor: Łukasz Chmielewski

Dodano: 25-08-2017 08:29

Tagi:

Wśród preparatów do dippingu interesującym rozwiązaniem na okres letni jest środek Agrisol DipMint, który ze względu na dodatek olejku z mięty pieprzowej posiada łaściwości chodzące.Zabezpieczanie strzyków po doju poprzez stosowanie dippingu jest jednym z istotnych elementów profilaktyki schorzeń gruczołu mlekowego, jak również wpływa na dobry stan skóry strzyków.

Preparat Agrisol DipMint stanowi gęsty dipping oparty na kwasie mlekowym oraz salicylowym z dodatkiem naturalnego olejku z mięty pieprzowej, przeznaczony do pielęgnacji strzyków po doju. Dzięki zawartości olejku z mięty pieprzowej preparat przynosi ulgę latem, chłodząc skórę strzyków w czasie panowania wysokich temperatur.

Dodatkową zaletą jest zdolność odstraszania owadów, które szczególnie podczas przebywania na pastwiskach są w stanie poranić wymię. Ze względu na obniżoną temperaturę krystalizowania się do -10 st. C środek jest przeznaczony również do stosowania w okresie zimowym.

Według producenta, preparat dobrze chroni strzyki przed stanami zapalnymi, zmianami skórnymi i uszkodzeniami, uelastycznia skórę, a dzięki zawartości olejku miętowego łagodzi podrażnienia skóry.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (2)

  • Dawid 2017-08-28 13:08:32
    Producentem preparatu jest firma Radex z Kamieńca
  • astronauta!!! 2017-08-25 22:16:48
    w pore czas....
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.81.0.22
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!