Mini czochradło DeLaval MSB jest dostarczane w stanie od razu gotowym do montażu. Może być zamontowane na słupku lub ścianie w ciągu kilku minut dzięki łatwemu w instalacji wspornikowi.

Cielęta mogą podchodzić do mini czochradła, kiedy tylko mają na to ochotę. Ich skóra jest łagodnie szczotkowana a krążenie krwi pobudzone. Poprawia to ogólny dobrostan cielęcia, zapewnia szybszy wzrost dla przyszłej wyższej produktywności.

Czochradło zmniejsza również ryzyko chorób skóry. Mini czochradło DeLaval MSB jest w pełni regulowane do potrzeb rosnących cieląt. Możliwe jest regulowanie wysokości czochradła dzięki czemu nadaje się ono dla zwierząt od trzech do dwunastu miesięcy.

Mini czochradło DeLaval MSB zaczyna się obrać się z delikatną prędkością przy lekkim dotknięciu przez cielę i szczotkuje je wzdłuż i w poprzek. Gdy ciele odejdzie energooszczędna funkcja automatycznego wyłączenia zatrzymuje mini czochradło.

Czochradło nadaje się do każdego cielętnika. Wspornik i rama wykonane są z mocnych i trwałych materiałów oraz zaprojektowane są tak aby wytrzymać trudne środowisko cielętnika.

Wytrzymała nylonowa szczotka zapewnia odpowiedni poziom komfortu dla cieląt - podczas czyszczenia ich skóry i pobudzania krążenia krwi.

Podobał się artykuł? Podziel się!