DuctStation wykorzystuje technologię RCI, która może oczyszczać powietrze w taki sam sposób, jak robi to natura. Eliminuje nieprzyjemne zapachy w budynkach gospodarczych i hodowlanych (obory, chlewnie, fermy itp.). W zapewnieniach producenta urządzenie to ma skutecznie usuwać do 99,99% bakterii ( w tym bakterii E-coli), wirusów (w tym m.in. wirusa ptasiej H5N8  i świńskiej H1N1 grypy).

Urządzenie może również znaleźć zastosowanie w halach, magazynach i chłodniach. Wszędzie tam, gdzie przechowywana jest żywność – opóźnia proces psucia produktów spożywczych, wydłużając tym samym okres przydatności produktu. Stosowany w uprawie zamkniętej roślin (szklarnie itp.) usuwa niebezpieczne drobnoustroje oraz uzdatnia powietrze, co może mieć korzystny wpływ na wzrost roślin, ich jakość i trwałość.

- Nasze urządzenia są innowacyjne na skalę światową. Z powodzeniem stosowane  są na świecie. Wiemy, że możemy pomóc tysiącom polskich rolników stać jeszcze bardziej konkurencyjnymi, dbając przy tym o wysokie standardy jakości– uważa Marcin Malicki, Prezes Zarządu firmy ActivTek.

DuctStation jest bezpieczny dla człowieka, zwierząt i środowiska.  Jak zapewnia producent jest to rozwiązanie 3 x E – ekonomiczne, ekologiczne, energooszczędne.

Podobał się artykuł? Podziel się!