PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Już za chwilę kolejna edycja Konferencji z cyklu „Nowoczesna produkcja mleka”

Już za chwilę kolejna edycja Konferencji z cyklu „Nowoczesna produkcja mleka” "Nowoczesna produkcja mleka"

W najbliższy wtorek 7 marca w Piątnicy odbędzie się trzecia już edycja Konferencji „Nowoczesna produkcja mleka”. To ostatni moment, aby się zarejestrować.Spotkanie rozpoczniemy od debaty gdzie wspólnie z ekspertami będziemy dyskutować o tym jak efektywnie produkować mleko w obecnych realiach. Poruszymy też bieżące tematy i problemy jakie obecnie dotyczą sektora mlecznego. Zachęcamy jednocześnie uczestników konferencji do dyskusji i dzielenia się spostrzeżeniami oraz doświadczeniami.

Drugą część Konferencji stanowić będzie element wykładowy. Jeden z tematów dotyczyć będzie oceny kondycji krów mlecznych jako ważnego narzędzia do zarządzania stadem. W swoim wystąpieniu dr Marcin Gołębiewski przedstawi od strony praktycznej schemat przeprowadzania oceny kondycji w skali BCS, tak aby każdy z hodowców po powrocie do domu był w stanie przeprowadzić ją samodzielnie na swoich zwierzętach.

W kolejnym wykładzie prof. Henryk Grodzki omówi jak odchowywać jałowice hodowlane, aby wykorzystać możliwie w pełni drzemiący w nich potencjał genetyczny i uzyskać w przyszłości wysokowydajną krowę.

W ramach kontynuacji tematu z poprzedniej edycji Konferencji dr Marcin Gołębiewski wskaże najważniejsze aspekty budowy nowoczesnej obory, tak aby uniknąć błędów wpływających na pogorszenie wyników produkcyjnych.

Tematem na czasie, ważnym jeszcze przed rozpoczęciem sezonu prac polowych, będzie wykład prof. Tadeusza Michalskiego, który podpowie jak wybrać odpowiednią odmianę kukurydzy kiszonkowej, spełniającej wymagania wysokowydajnych krów mlecznych.

Zapraszamy serdecznie, nie może Cię tam zabraknąć!

Zarejestruj się online lub telefonicznie pod numerem telefonu: 517 022 454 (pn.-pt. w godz. 9.00-12.00)

Adres wydarzenia:
W Jędrusiowej Zagrodzie
ul. Stawiskowska 59, Piątnica k. Łomży

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.81.0.22
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!