Dlatego firma Arntjen postanowiła unowocześnić sprawdzony produkt. Parametry techniczne nowej rozsuwanej kurtyny firmy Arntjen Curtain C3S 325 to: max. wysokość powierzchni otwarcia: 3,25 m, max. długość pow. otwarcia z napędem bocznym: 50 m, max. długość pow. otwarcia z napędem środkowym: 100 m.

Arntjen oferuje różne warianty wykonania kurtyn m.in.: z folią PE, PCV lub PCV-Clear, z rurami prowadzącymi na zewnątrz i wewnątrz lub z linkami prowadzącymi na zewnątrz i wewnątrz lub z siatką wsporczą od wewnątrz i rurami prowadzącymi na zewnątrz.

Kurtyna opiera się na stabilnej rurze nośnej w formie owalu. Zostały również wzmocnione elementy, na których kurtyna się przesuwa, czyli rolki i ich mocowania.

Wśród zalet nowej kurtyny należy podkreślić, że do mocowania rur prowadzących nie są wymagane żadne belki drewniane. Kurtyna może być mocowana bezpośrednio do betonu lub ściany. Do przytwierdzenia nowej kurtyny potrzeba mniej elementów mocujących, przez co montaż odbywa się sprawniej i szybciej. Rury stalowe kurtyny opierają się silnym wiatrom. Dodatkowo otuliny plastikowe rur zapewniają bezpieczny ślizg folii i izolacji akustycznej. Podobał się artykuł? Podziel się!