PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Master Agro wprowadza wozy paszowe Intermix na polski rynek

Master Agro wprowadza wozy paszowe Intermix na polski rynek Sprzedaż i serwis Intermix prowadzą punkty Master Agro na terenie całego kraju fot. Master Agro

Autor: Łukasz Głuchowski

Dodano: 21-04-2017 10:15

Tagi:

Spółka Master Agro wprowadziła do sprzedaży na rynek polski kolejną markę maszyn rolniczych - wozy paszowe Intermix.Paleta wozów paszowych Intermix, obejmuje maszyny o pojemności już od 1 m3 do 20 m3, a na specjalne zamówienie nawet do 30 m3. W ofercie znajdują się zarówno wozy paszowe ze ślimakami pracującymi w układzie poziomym, jak i wozy pionowe oraz stacjonarne.

Jak podaje dystrybutor, do budowy paszowozów Intermix używa się markowych zachodnich komponentów, między innymi przekładnie Brevini (Włochy), układy hydrauliczne Brevini i Casappa (Włochy), systemy wagowe LC (Włochy). Wozy paszowe produkowane są pod indywidualne potrzeby i uwarunkowania gospodarstwa, z dopasowaniem „pod wymiar” budynków, w których będą pracować.

- Wozy paszowe Intermix, w tym wersje poziome, charakteryzują się najlepszą ceną na rynku, przy zachowaniu najwyższych standardów i markowości podzespołów. Kompletacja standard wozów Intermix jest bardzo bogata, obejmuje wyposażenie będące w innych markach za dopłatą, między innymi, własną niezależną hydraulikę, system wagowy z komputerem, hydrauliczną stopę podporową, hydrauliczną taśmę wysypową, przekładnię nawrotową, podest inspekcyjny ze składaną drabinką, zaczep uniwersalny góra-dół, podaje w oświadczeniu Master Agro.


Wozy paszowe Intermix objęte są 24 miesięczną gwarancją. Sprzedaż i serwis Intermix prowadzą punkty Master Agro na terenie całego kraju.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.167.216.239
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!