PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Mleczne Mistrzostwa Polski po raz XIII

Mleczne Mistrzostwa Polski po raz XIII Konkurs organizowany przez KZSM ma wyłonić największych producentów mleka w kraju, fot.Ł.Ch.

Autor: Łukasz Chmielewski/KZSM

Dodano: 06-07-2017 07:30

Tagi:

Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich organizuje 13. edycję konkursu na największych producentów mleka.,,XIII Mleczne Mistrzostwa Polski - dla rolników producentów mleka" – to konkurs na największych producentów mleka z każdego województwa, dostarczających mleko do Spółdzielni Mleczarskich zrzeszonych w KZSM. Konkurs dedykowany jest dla gospodarstw rodzinnych, których powierzchnia nie przekracza 300 ha.

Z uwagi na zróżnicowany poziom towarowej produkcji mleka w poszczególnych regionach kraju, spowodowany czynnikami obiektywnymi, założenia konkursu przewidują oddzielne rozstrzygnięcie wyników dla każdego województwa.

Uroczyste podsumowanie konkursu, ogłoszenie laureatów i wręczenie nagród odbędzie się podczas Targów Mleczarskich „Mleko-Expo” 2017, które odbędą się 15-17 listopada 2017 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Termin zgłaszania do konkursu trwa od dnia ukazania do 15 października 2017 r. KZSM informuje, że dla najlepszych gospodarstw przewidziano wyróżnienia w postaci:

- 16 nagród dla producentów o największych dostawach w poszczególnych województwach
- 3 nagród dla największych dostawców mleka w kraju
- 1 nagrody na najwyższą wydajność mleka od krowy.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.166.172.180
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!