Produkt jest mieszaniną słodkiego granulatu, smakowitych płatków marchwiowych i jabłkowych oraz dodatku dietetycznego- ekstrudowanego lnu, jak również smacznej, zielonej lucerny.

Happy Baby Musli od Trouw Nutrition zawiera wysoko strawne źródła białka i skrobi w postaci przeżelowanej i mikronizowanej soi, kukurydzy, jęczmienia oraz pszenicy. Białka lnu, wykazujące naturalne działanie antygrzybicze i przeciwbakteryjne, w naturalny sposób wspomagają układ pokarmowy cieląt w utrzymaniu procesów trawiennych na optymalnym poziomie.

Duży udział błonnika rozpuszczalnego z lnu wspomaga utrzymanie prawidłowej konsystencji odchodów oraz działa pobudzająco na ukrwienie i perystaltykę jelit. Wysoka zawartość substancji antyutleniających obniża wrażliwość cieląt na sytuacje stresogenne.

Happy Baby Musli można stosować już od 2 tygodnia życia jako mieszankę do przyuczenia do pobierania pasz stałych. Należy podawać Musli do woli przez okres co najmniej 1 miesiąca. Happy Baby Musli może być stosowane jako wyłączny starter nawet do 3-4 miesiąca życia.

Podobał się artykuł? Podziel się!