PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Observer na topie

Observer na topie

Autor: farmer.pl/Tomasz Piotrowski

Dodano: 20-05-2013 14:18

Tagi:

Buhaj Observer znalazł się na 1 pozycji kwietniowej wyceny genomicznej międzynarodowej listy TOP 100 TPI zdobywając 2332 punktów TPI oraz wyprzedzając następnego buhaja na liście o 40 punktów.Córki po buhaju Observer charakteryzują się średnim kalibrem, ale pożądaną głębokością ciała oraz właściwym charakterem mlecznym. Ich wymiona charakteryzuje wysokie i szerokie tylne zawieszenie, oraz idealne ustawienie strzyków. Jedyne na co należy zwrócić uwagę to długość strzyków, które u córek Observera są dość krótkie.

Być może córki Observer'a nie będą czempionkami wystaw zwierząt hodowlanych, na pewno hodowcy będą usatysfakcjonowani równowagą między budową ciała, a wysoką produkcją mleka u krów po tym buhaju - mówi Rebekah Mast z WWS Ltd. Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (2)

  • Agnieszka 2013-05-21 11:58:25
    Zgadzam się - matki Polski, ojcowie zagraniczni.
  • Kuba 2013-05-20 17:45:19
    Nie opowiadajmy zatem bajek o polskiej hodowli bydła jak w rodowodach championówi i championek brak przedstawicieli pochodzacych z polskich obór zarodowych (vide ostatnia wystawa hodowlana w Poznaniu). To są sukcesy Amerykanów, Kanadyjczków, Holenrów itp. My mamy tylko sprawnych inseminatorów.
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 23.20.7.34
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!