Nagrodzone Złotym Medalem targów Ferma w Łodzi preparaty Green dip i Over dip firmy Over Group przeznaczone są do dippingu poudojowego.

Celem ich stosowania jest nic innego jak minimalizacja ryzyka występowania zapalenia wymion oraz pielęgnacja i poprawa stanu skóry strzyków. Gliceryna zawarta w preparatach nawilża skórę strzyków, co zwiększa ich jędrność i elastyczność.

Zawarty w preparacie Green dip ekstrakt z nagietka pielęgnuje skórę strzyków i wspomaga regenerację w przypadku uszkodzeń naskórka.

W produktach tego typu ważne jest by zawarte w nich substancje nie powodowały podrażnień skóry strzyków oraz zachowały możliwie najszersze spektrum działania w zwalczaniu bakterii, wirusów, grzybów i pierwotniaków, a także by długotrwale ich stosowanie nie przyczyniało się do wysuszania i pęknięć skóry strzyków.

Gęsta konsystencja gwarantuje długie utrzymywanie się preparatu na strzykach, a intensywna barwa pozwala na identyfikację prawidłowego wykonania zabiegu. Podobał się artykuł? Podziel się!