Od 24 do 28 lutego 2013, w ramach targów SIMAGENA, hale 1 i 2 Parku Ekspozycyjnego Paris Nord Villepinte zamienią się w wystawę 400 sztuk bydła mlecznego i mięsnego z państw europejskich.

Wielka różnorodność zwierząt prezentowanych na targach SIMAGENA 2013 stwarza okazję, by spotkać się i wymienić poglądy z profesjonalistami w dziedzinie hodowli żywca, przybyłymi z Francji, Europy i reszty świata. SIMAGENA przedstawi najciekawsze wydarzenia i nowe kierunki rozwoju zarówno w hodowli bydła mlecznego (Holstein, Montbeliarde) jak i mięsnego (Aubrac, Blonde d'Aquitaine, Charolais, Limousine).

Bogaty program ma umożliwić hodowcom promocję ich umiejętności i osiągnięć. Odbędą się m. in. pokazy otwarte, sprzedaż na słynnym stoisku Simbeef, prezentacja zwierząt bezrogich, aukcja Paris Dairy Sale, zawody młodych postrzygaczy, pokaz czempionów różnych ras, oraz przyznanie nagród Prim‘Holstein France Avenir.

Wierna swoim dążeniom do promowania innowacji, SIMAGENA 2013 zaprezentuje nowy sektor poświęcony genetyce i genomice, a w nim najnowsze badania nad genomem bydlęcym. Ofertę dopełnią dwie przestrzenie tematyczne poświęcone innowacjom oraz katalog.

Podobał się artykuł? Podziel się!