Już po raz 26. w Warszawie odbywają się targi mleczarskie, których organizatorem jest Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Zw. Rew. W otwarciu imprezy wziął udział m.in. minister rolnictwa i rozwoju wsi - Krzysztof Jurgiel.

Na rozpoczęcie targów najlepszym spółdzielniom mleczarskim wręczono odznaczenia Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Związku Pracodawców Eksporterów i Importerów Produktów Mleczarskich.

Główną misją targów jest wspieranie polskiego mleczarstwa, umożliwianie promocji produktów, jak również stworzenie dla spółdzielni mleczarskich platformy do nawiązywania kontaktów i pozyskiwania bezpośredniego dostępu do klienta oferując mu produkty mleczarskie najwyższej jakości.

Targi ,,Mleko-Expo 2017" stanowią zwiastun trendów konsumenckich oraz kompleksowy przegląd ofert wystawców. Zwiedzający mają możliwość degustacji wyrobów mleczarskich na takżdym stoisku prezentujących się mleczarni. Impreza potrwa do piątku. W programie jeszcze m.in. ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursach:

- „Mleczne Mistrzostwa Polski”,
- „Wysoka Jakość Wyrobów Mleczarskich”,
- „Super Produkt 2017”,
- „Hit Mlecznego Śniadania”
- Za najciekawszą ekspozycję.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!