PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

TMR również w małych gospodarstwach

TMR również w małych gospodarstwach

Autor: Łukasz Chmielewski

Dodano: 04-04-2014 12:21

Tagi:

Firma Jaylor zadbała o małe gospodarstwa, które chciałyby żywić swoje stada systemem TMR. Rozwiązanie takie umożliwia mini wóz paszowy. Kompaktowa konstrukcja tego paszowozu pozwala dotrzeć do zwierząt nawet w ciasnych budynkach, gdyż jego szerokość to zaledwie 1,170 m, długość 2,388 / 2,540 m, a wysokość to 1,753/1,930 m w zależności od typu urządzenia.Mini wóz paszowy Jaylor występuje w dwóch wersjach: samojezdny oraz ciągniony. Obie wersje urządzenia wyposażone są we własna jednostkę napędową Briggs&Stratton o mocy 16 KM, co w zupełności wystarcza na sprawną i jednocześnie ekonomiczna pracę. Wersja samojezdna jest o tyle wygodniejsza, że nie potrzebuje żadnego dodatkowego pojazdu. W przypadku wersji ciągnionej wystarczy niewielki pojazd - mały traktor, a nawet quad.

Pojemność wozu paszowego to 1,42 m sześciennego, co wystarcza na przygotowanie paszy dla kilkunastu sztuk. Zespół mieszający składa się tu z pionowego ślimaka, wyposażonego w 10 noży rozdrabniających i jeden przeciwnóż w osłonie wolframowej.

Mini wóz paszowy Jaylor jest ciekawym rozwiązaniem dla małych gospodarstw, które nie mają możliwości wykorzystania standardowych wozów paszowych, a chcą usprawnić  unowocześnić żywienie swojego stada.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (2)

  • < 2014-05-08 18:49:32
    Co to jest? To chyba tam można robić tmr dla królików ;) Tam się zmieści bela czy co bądź??? i wystarczy na trzy krowy. Na taczkę tyle wezmę ;))))))))
  • andotech 2014-05-08 18:27:19
    fajne rozwiązanie ale mozna również pomyśleć o ofercie firmy DAFAGRO, produkują również funkcjonalne wozy paszowe, polecam
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.81.158.195
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!