PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Wóz paszowy i ścielarka w jednym

Wóz paszowy i ścielarka w jednym Wóz paszowy ze ścielarką może zastąpić w gospodarstwie dwie maszyny, fot.DafAgro

Autor: Łukasz Chmielewski/DafAgro

Dodano: 26-03-2017 08:10

Tagi:

Wóz paszowy ze ścielarką DafAgro BL-100, dwuzadaniowa maszyna przeznaczona dla gospodarstw utrzymujących bydło została nagrodzona Złotym Medalem podczas ostatnich Targów Ferma w Łodzi.Maszyna wyróżnia się niską krawędzią załadunku. W podstawowym wyposażeniu zbiornik ma w ścianach dwa duże, nowoczesne kontra-noże wspomagające rozdrabnianie paszy oraz boczne drzwi wyładunkowe.

Za sprawne przygotowanie TMR odpowiada duży pionowy ślimak zapewniający skuteczne cięcie i mieszanie przy niewielkim zapotrzebowaniu mocy. W wozach z serii T-REX przekładnia dwubiegowa jest w standardzie, co umożliwia współpracę maszyn ze starszymi ciągnikami (np. C-360).

Połączenie dwóch maszyn w jedną umożliwia nie tylko przygotowywanie paszy TMR, ale także komfortowe rozdrobnienie i wyładowanie słomy bez wychodzenia z ciągnika. Kompaktowe wymiary sprawiają, że ścielarka jest łatwa w użytkowaniu, nawet tam gdzie są wąskie przejazdy i niska wysokość obory.

Dmuchawa w ścielarce umożliwia wyrzut słomy nawet do 20 m. Dla łatwiejszego operowania oraz optymalnego widzenia procesu ścielenia, napędzana mechanicznie ścielarka słomy znajduje się w przedniej części maszyny. Maszyna jest wyposażona w elektryczny pilot sterowania w standardzie, co oznacza, że wszystkie funkcje urządzenia można łatwo obsługiwać z kabiny ciągnika.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.158.194.80
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!