PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Wzmocnione wozy paszowe Blattin

Wzmocnione wozy paszowe Blattin W nowej linii wozów paszowych wzmocnione zostały najszybciej zużywające się elementy; Fot.Blattin

Autor: Łukasz Chmielewski/ Blattin Polska

Dodano: 13-09-2016 08:10

Tagi:

Blattin Polska Sp. z o.o. wprowadza na rynek nową linię poziomych wozów paszowych o nazwie Long life i Long life+.Wóz paszowy jest maszyną, która w gospodarstwie pracuje 365 dni w roku, przez co jego wytrzymałość poddawana jest codziennej próbie. Elementem, który jest najsłabszym ogniwem w paszowozach i jednocześnie ulega najszybszemu zużyciu jest zespół rozdrabniająco-mieszający.

Nowa linia wozów paszowych Blattin z serii Long life charakteryzuje się tym, że system dolnych ślimaków, odpowiedzialnych za rozdrabnianie i mieszanie komponentów TMR-u, wykonany jest z bardzo wytrzymałej stali jaką jest Hardox®.

Hodowcom o stadach powyżej 200 krów dedykowana jest linia Long life+, która dodatkowo posiada podłogę z Hardox-u® lub Inox-u.

Zastosowanie trudno ścieralnej stali w systemie ślimaków, które są sercem wozów, wpływa na wzrost żywotności systemu mieszania, a tym samym pozwala na dłuższą eksploatację wozów.

Linie Long Life i Long life+ rozszerzają ofertę poziomych wozów czteroślimakowych Blattin King, dwuślimakowych wozów Blattin Sabre i czteroślimakowych wozów samojezdnych Blattin King Lion.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.198.119.26
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!