Żółta Rewolucja co roku jest organizowana w jednym z holenderskich miast, podobnie do roku ubiegłego tegoroczna konferencja odbyła się w Amsterdamie.

Podczas konferencji pod nazwą Żółta Rewolucja prezentowane są nowoczesne i innowacyjne technologie, których wprowadzenie ma rewolucjonizować codzienną pracę hodowców bydła na całym świecie – mówi Gert Aerts dyrektor generalny Lely East.

Podczas tegorocznej konferencji zaprezentowano system zarządzania stadem Lely T4C In Herd. System ten przede wszystkim wyróżniać ma się wykorzystaniem do jego obsługi urządzeń mobilnych (smartfon, tablet). Jest to system opierający swoje działanie na danych pochodzących z robota udojowego, w przyszłości jednak możliwe będzie również dołączanie kolejnych aplikacji i urządzeń.

Nadrzędnym celem tegorocznej Żółtej Rewolucji jest przybliżenie rolnikom naszej wizji zarządzania gospodarstwem. Chcemy zapewnić rolnikom narzędzia by ich życie i praca były łatwiejsze i przyjemniejsze. Funkcjonowanie gospodarstw rolnych można porównać do dążenia fabryk do ciągłej poprawy by zwiększyć wartość dodaną. Tak samo w gospodarstwie liczy się wartość dodana i maksymalizacja pracy. Program ten ma właśnie ułatwić zarządzanie nowoczesnym gospodarstwem – wyjaśnia Aleksander van der Lely dyrektor generalny Lely.

Ubiegłoroczna Żółta Rewolucja była okazją prezentacji kolejnego w ofercie firmy robota, mianowicie Lely Vector. Podobał się artykuł? Podziel się!