Agroliga to konkurs, który jest organizowany już od 20 lat i ma za cel wyłonienie najlepszych polskich rolników oraz najlepsze firmy z branży rolno-spożywczej. W tym roku, zaszczytny tytuł Mistrza Krajowego Agroligi 2015 przypadł firmie Dramiński.

W dniu 14 czerwca 2016 odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Pierwsze laury zostały rozdane w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, gdzie wręczono z rąk ministra Jacka Boguckiego dyplom oraz założyciel firmy Pan Janusz Dramiński został uhonorowany medalem za zasługi dla rolnictwa.

Dalsze uroczystości odbyły się w ogrodach Pałacu Prezydenckiego. Tu laureaci konkursu otrzymali od Prezydenta RP Andrzeja Dudy list gratulacyjny oraz puchar i listy gratulacyjne od Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, dyplomy od prezesów Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i Agencji Rynku Rolnego.

- Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w gronie najlepszych polskich przedsiębiorstw. Bardzo się cieszymy, że to nasza mała, olsztyńska firma mogła przyjąć z rąk Prezydenta RP nagrody i gratulacje. Bycie Mistrzem zobowiązuje, więc obiecujemy, że nadal będziemy się rozwijać i szukać nowych rozwiązań, aby tworzone przez nas produkty spełniały najwyższe oczekiwania użytkowników – komentuje wyróżnienie firma Dramiński.

Podobał się artykuł? Podziel się!