Ofertę Tofi tworzą: wysłodki buraczane melasowane Tofi, melasowane wysłodki Tofi Gold oraz mieszanki paszowe uzupełniające Tofi czy Tofi + z dodatkiem śruty rzepakowej, która poprawia zawartość białka w paszy. Najnowszym produktem firmy jest Tofi Gold, czyli wysłodki buraczane z melasą z trzciny cukrowej.

Na przestrzeni lat w ramach poszukiwań i innowacyjności szukaliśmy nowych rozwiązań i zastosowań, a także nowych surowców i kompozycji. W ostatnim roku zmieniliśmy trochę formułę peletu, by sprawić go bardziej homogenicznym w strukturze dawki pokarmowej – mówi Mirosław Ruszczyński z Pfeifer&Langen Glinojeck.

Produkujemy ponad 50 tysięcy ton wyłodków rocznie. Towar jest rozprowadzany w rejonie całego kraju, generalnie jednak skupiając się na terenach województw mazowieckiego i podlaskiego. Na dzień dzisiejszy cena detaliczna to ok. 1000 złotych za tonę – dodaje Ruszczyński.

Podczas Dnia Pola Pfeifer&Langen w Pomorzu w okolicy Ciechanowa, Organizator ufundował nagrody w konkursie, którymi było 10 ton Tofi Gold. Podobał się artykuł? Podziel się!