Podczas XVI Międzynarodowych Targów Ferma Bydła oraz XIX Międzynarodowych Targów Ferma Świń i Drobiu w Łodzi, ponad 200 wystawców z kraju i zagranicy zaprezentuje bogatą ofertę wyposażenia niezbędnego w chowie i hodowli zwierząt.

Zostaną tu zaprezentowane najnowsze rozwiązania z zakresu genetyki, poprzez pasze i systemy ich zadawania, leki i preparaty weterynaryjne, środki higieny, roboty udojowe, wyposażenie budynków, maszyny do zbioru i konserwacji pasz, a nawet ciągniki.

Trwające Targi są jedną z ostatnich okazji przed zbliżającym się naborem na PROW 2014-2020 do porównania ofert tak wielu firm skupionych w jednym miejscu.

Oprócz ekspozycji firm, dla zwiedzających przewidziany jest cykl konferencji naukowo – technicznych, gdzie wygłoszone zostaną 54 referaty moderowane przez wybitnych naukowców i praktyków, wśród których nie zabraknie tak uznanych w branży nazwisk jak: prof. Z. Kowalski, prof. Z. Pejsak, prof. J Twardoń, czy dr. Z. Lach.

Zwiedzający będą mieli również możliwość wzięcia udziału w debatach poruszających aktualne problemy z jakimi borykają się hodowcy. Tematyka dotyczyć będzie m.in. sytuacji na rynku mleka, tuczu kontraktowego, czy też funkcjonowania Wspólnej Polityki Rolnej.

Dla przybyłych gości przewidziane są nagrody fundowane przez Organizatora w ramach przeprowadzanego konkursu dla zwiedzających oraz niespodzianki przygotowane przez Wystawców.

W ubiegłym roku imprezę odwiedziło niemal 30 tys. osób. Targi będą trwały do niedzieli 21 lutego, do godz. 15.30. Zapraszamy.

Podobał się artykuł? Podziel się!