PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

Trwają targi rolnicze w Expo Arenie Mazury

Pierwszy dzień targów cieszył się dużym zainteresowaniem, hale Expo Areny w Ostródzie pękały w szwach.12.02  rozpoczęły się targi rolnicze, które łączą trzy imprezy w jedną. Pierwsza z nich jest drugą już edycją Targów Agro Show. Z kolei po raz pierwszy odbywają się dwa kolejne wydarzenia: Targi Hodowlane Zagroda oraz Warmińsko-Mazurska Wystawa Zwierząt, która jest pierwszą tego typu imprezą w sezonie wystaw hodowlanych.

Jest to ważne wydarzenie branżowe dla rolników z północno – wschodniej Polski i nie tylko. Goście tłumnie przybyli na imprezę, co jest wynikiem zarówno dogodnego terminu spotkania, wypadającego jeszcze przed rozpoczęciem sezonu prac polowych, jak również zbliżającym się naborem na PROW 2014-2020, przed którym warto zapoznać się z aktualna ofertą maszyn.

Dużą część zwiedzających w tym roku przyciągnęły Targi Hodowlane Zagroda, zorganizowane przez Expo Mazury, obejmujące takie gatunki zwierząt jak: bydło, trzoda chlewna, konie czy owce.

- Trwało to ponad rok, aby połączyć wystawę maszyn i wystawę zwierząt, ale dzisiaj ludzie, wystawcy i zwierzęta w tych halach, to dowód, że się udało – mówi Paweł Jaskółowski, Menedżer Projektu.

Targi będą trwały jeszcze dziś do godziny 17:00. W programie m.in. konkurs „Młodego Hodowcy”, prezentacja championów i wręczenie nagród hodowcom, jak również seminarium Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi dotyczące nowego PROW 2014-2020.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (4)

 • Stanisław Skoczylas 2016-06-20 10:09:08
  POlacy to bardzo słabi organizatorzy, żeby nawet parkinu nie potrafic zorganizowac, To samo było podac kwietniowej imoprezy ui niejakiego Ptaka na jego PTAK EXPO , jednak wielka porazka , madame rembisz, za co takiego powinno sie pania wyrzuci na zbity pysk, bo te targi organizacyjnie to była porazka.. Tak, tak
 • Obserwator 2016-02-16 22:33:12
  Tylko jak na tak poważny sklep zabawkarski , to te zabawki cholernie drogie i tak do końca nie wiadomo dla kogo.?????
 • nika 2016-02-14 17:17:38
  parkingi, kierowanie ruchem szkoda gadać.
  Impreza - hmm, dla 30-40ha gospodarstwa nie znalazłem za wiele dla siebie ale miło było pojechać zobaczyć większe zabawki.
 • rolnik 2016-02-14 11:58:56
  Impreza super !!! Parkingi porażka !!!
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.159.91.117
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!