PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
 • Trzoda chlewna

  Jak odbudować krajową produkcję prosiąt?

  Odbudowa produkcji prosiąt w naszym kraju będzie przewodnim tematem panelu dla producentów trzody chlewnej, będącego jednym z elementów tegorocznej edycji konferencji „Nowoczesne Wyzwania w Rolnictwie”.

 • Trzoda chlewna

  Strażacy ratowali tuczniki uwięzione w tirze

  Kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem, na drodze między wsiami Kijaszkowo i Tłukomy w gminie Wysoka (woj. wielkopolskie). Tir przewrócił się na bok wraz z naczepą wypełnioną tucznikami.

 • Trzoda chlewna

  Profesor Zygmunt Pejsak o ASF na PGE Narodowym

  Podczas tegorocznej edycji konferencji „Narodowe Wyzwania w Rolnictwie” nie może zabraknąć tematu afrykańskiego pomoru świń. Prelekcję na ten temat wygłosi prof. dr hab. Zygmunt Pejsak z Państwowego Instytutu Weterynaryjnego w...

 • Trzoda chlewna

  Niemcy: Ceny świń wciąż stabilne

  Wczorajsze notowanie niemieckiej giełdy VEZG nie przyniosło żadnych zmian. Oznacza to, że przynajmniej do przyszłej środy nie powinniśmy oczekiwać większych wahań cen świń.

 • Trzoda chlewna

  Ceny tuczników bez zmian

  Trzeci tydzień z rzędu w naszym kraju obserwujemy stabilizację w cennikach zakładów mięsnych. Niestety obecnie obowiązujące ceny nie gwarantują zachowania oczekiwanej opłacalności produkcji.

BAZA WIEDZY

Walcz z gryzoniami w chlewni

Szczury towarzyszą człowiekowi od zarania dziejów. Nic zatem dziwnego, że spotkać można je także na fermach świń. Gryzonie w obiektach inwentarskich należy jednak systematycznie tępić.

GŁÓWNY PARTNER SERWISU
PARTNER SERWISU

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dni

Odbudowa pogłowia świń - raport
ASF


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

http://www.zchsiarkopol.pl/produkty/nawozy-rolnicze Wygląda na to że są dwa 23-30+B,Zn i ten co był 21-30

lokizom

Czy mi sie wydaje czy ten siarczan magnezu z Siarkopolu zmienił sie z 21-30 na 23-33 i dodatkowo B +Zn ? Czy to dwa rozne nawozy?