PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
 • Trzoda chlewna

  Rusza program Gobarto 500

  Podczas tegorocznych targów Opolagra firma Gobarto poinformowała o starcie programu „Gobarto 500”. Jest to inicjatywa mająca na celu integrację tuczu trzody chlewnej w naszym kraju.

 • Trzoda chlewna

  ASF dotarł do powiatu grajewskiego

  Właśnie dotarły do nas informacje o potwierdzeniu pierwszego ogniska ASF na terenie powiatu grajewskiego. Jak do tej pory jest to najbardziej wysunięte na zachód ognisko choroby.

 • Trzoda chlewna

  Kolejne ognisko ASF!

  Główny Inspektorat Weterynaryjny poinformował wczoraj o wystąpieniu kolejnego ogniska afrykańskiego pomoru świń. To już czternaste ognisko choroby w tym roku.

 • Trzoda chlewna

  Bogucki: Do tej pory wykryto w Polsce 34 ogniska ASF

  Do 18 czerwca br. na terytorium Polski wykryto 34 ogniska ASF oraz ponad 340 przypadków tej choroby u dzików; od początku br. wykryto 11 ognisk na terenie woj. podlaskiego i lubelskiego - powiedział podczas posiedzenia komisji rolnictwa...

BAZA WIEDZY

Dwa najważniejsze kroki w kierunku zmniejszenia ilości bakterii odpornych na antybiotyki w produkcji trzody chlewnej

Wzrastająca liczba doniesień o występowaniu odpornych na antybiotyki bakterii u zwierząt i ludzi wzbudziła obawy względem obecnie stosowanych antybiotyków, zarówno w leczeniu ludzi, jak i zwalczaniu chorób u zwierząt.

PARTNER SERWISU

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dni

Odbudowa pogłowia świń - raport
ASF


BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Miwigos, o co Ci chodzi? Przestałem gadać, czy mam sucho, czy mokro. Jak czasem spadnie deszcz, to o tym napiszę i nic więcej, ale zaraz z tego...