Według Marcina Włodarczyka nowoczesna obsługa klienta w zakresie projektowania i realizacji budynków inwentarskich musi polegać na kompleksowej obsłudze.

- Zawsze doradzamy indywidualnie i kompleksowo. Nasze projekty obejmują nie tylko projekty koncepcyjne budynków ale też m.in. szczegółowe zaplanowanie gospodarowania odchodami, optymalizację konstrukcji budynków, wszystkie urządzenia znajdujące się na wyposażeniu obiektu i wyposażeniu niezbędnym wokół budynków, a także uzyskiwanie wszystkich niezbędnych pozwoleń na budowę – tłumaczył Marcin Włodarczyk.

Do tej pory Agricon zaprojektował i nadzorował wykonania obiektów w sumie dla 210 tys. loch oraz miliona miejsc tuczowo - warchlakowych.

- Dzisiaj realizacja nowych obiektów polega nie tylko na upakowaniu dostępnych technologii w jednym budynku. Te technologie muszą być efektywnie wykorzystywane, dlatego nie ograniczamy się do stosowania dostępnych standardów. Jeżeli klient tego potrzebuje, lub wymaga tego teren na którym ma powstać budynek ,jesteśmy w stanie elastycznie dopasować dostępne na rynku techniczne rozwiązania – podkreślał dyrektor Agricon.

Obiekty firmy Agricon powstawały nie tylko w Polsce ale też w innych krajach, jak np.: Rosja, Rumunia, Ukraina, Kazachstan, Hiszpania. Podobał się artykuł? Podziel się!