PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Mobilny dokarmiacz dla prosiąt

Mobilny dokarmiacz dla prosiąt

Rosnące prosięta mają duże zapotrzebowanie na energię i składniki pokarmowe. Dlatego duża część producentów w przypadku towarowej produkcji i licznych miotów, już kilka dni po urodzeniu zaczyna dokarmiać młode. Często podają im wtedy płynne preparaty mlekozastępcze.Dla usprawnienia codziennej pracy firma Weda opracowała mobilny podajnik zadawania paszy płynnej dla prosiąt Easy Feeder Accu. Na pewno ten sprzęt ułatwi codzienną pracę osobom obsługującym najtrudniejszy sektor produkcji jakim jest porodówka.

Dokarmiacz jest mobilny, posiada solidne podwozie i silnik elektryczny, który potrzebuje niewielkich ilości energii. Automat po naładowaniu w sieci elektrycznej może pracować bez przerwy przez pięć godzin. Automat może być też bezpośrednio podłączony do prądu, długość przewodu to 25 m.

Podajnik płynnego pokarmu ma długość 2,5 m. Można też dokładnie dozować pożądaną ilość zadawanego pokarmu. Przygotowany preparat wewnątrz podajnika jest też podgrzewany, możemy też kontrolować jego temperaturę przy pomocy wskaźnika umieszczonego na zewnątrz dokarmiacza. W zbiorniku na paszę płynną jest umieszczone mieszadło. Pojemnik mieści maksymalnie 100 l płynnego preparatu, minimalnie może być wypełniony w ilości 10 l.

Aktualna cena Easy Feder Accu to 2931 euro netto.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 23.20.240.193
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!