PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

System QAFP wyróżniony honorowym Godłem Teraz Polska

System QAFP wyróżniony honorowym Godłem Teraz Polska Honorowe godło Teraz Polska, dla Systemu QAFP, odebrał w imieniu Organizacji UPEMI, prezes Wiesław Rożański fot. mat. prasowe

Autor: farmer.pl

Dodano: 31-05-2017 11:45

Administrowany przez Unię  Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego system jakości żywności QAFP otrzymał wyróżnienie podczas uroczystej Gali „Teraz Polska”.Kapituła Konkursu „Teraz Polska” po raz szósty przyznała Honorowe Wyróżnienia wyjątkowym wydarzeniom i inicjatywom promującym Polskę w kraju i za granicą. Honorowe Godła otrzymała między innymi Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego za stworzenie Systemu Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP.

- Idea systemu QAFP to ponadprzeciętna jakość produktów spożywczych dostępnych dla każdego konsumenta oraz informacja, że jest to produkt polski. Godło promocyjne „Teraz Polska” podkreśla polskie pochodzenie i najwyższą jakość. Honorowe wyróżnienie jest dla naszego systemu sygnałem, że obraliśmy właściwą drogę w tworzeniu narodowej marki eksportowej, a znak „Teraz Polska” jest świetnym narzędziem wspierającym i uwiarygodniającym kampanie promocyjne produktów i usług ze znakiem QAFP. Jesteśmy dumni, że surowe kryteria, rzetelna i obiektywna ocena Kapituły uplasowały nasz System pośród firm, produktów i usług najwyższej jakości, mówi Wiesław Różański, prezes Unii Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego (UPEMI).

Godło „Teraz Polska” cieszy się dziś zaufaniem, uznaniem społecznym i dobrą opinią publiczną. Jest gwarancją najwyższej jakości, jaką otrzymują konsumenci, nabywając produkt czy usługę. - Konkurs „Teraz Polska” jest organizowany od przeszło 25 lat. W tym czasie jako naród staliśmy się bardziej świadomymi konsumentami. Na zakupach przede wszystkim wybieramy jakość. To oznacza, że Godło „Teraz Polska” jest dziś bardzo potrzebne. Od początku swojego istnienia stało się ono symbolem najwyższej jakości, niejako drogowskazem dla konsumentów. Stojąc przy sklepowych półkach, Polacy wiedzą, że ten biało-czerwony znak gwarantuje to, co najlepsze – tłumaczy Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.80.189.255
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!