PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Wózek do transportu padłych świń

Wózek do transportu padłych świń

„Porky's Pick Up" od Meier-Brakenberg GmbH & Co. KG to pierwszy samojezdny wózek do padłych tuczników i loch.Ciężkie martwe zwierzęta można załadować i transportować bez ręcznej ingerencji człowieka. Podczas transportu użytkownik może wygodnie jechać obok na odłączanym stopniu. Obciążenie fizyczne osoby zajmującej się padłym zwierzęciem przy użyciu wózka jest równe zeru, nawet w przypadku transportowania wyrośniętych sztuk.

Jest to świetna ochrona zdrowia osób pracujących w chlewni, a także spore ułatwienie ich codziennej pracy. Urządzenie umożliwia optymalne pod względem higienicznym usuwanie padłych zwierząt. Użytkownik nie musi dotykać ciała zwierzęcia i nie ma styczności z podłożem, począwszy od miejsca załadunku aż po miejsce wyładunku.

Produkt będzie zaprezentowany na tegorocznych targach EuroTier w Niemczech, które odbędą się w połowie listopada br. Porky's Pick Up otrzymał nagrodę tegorocznych targów Złoty Medal. Jest to jeden z sześciu złotych medali, którymi w tym roku zostały nagrodzone zgłoszone do konkursu nowości. A było ich naprawdę dużo - 156 wystawców z 19 krajów zgłosiło aż 270 nowości. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.166.212.152
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!