PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Wózek wielofunkcyjny usprawni prace na porodówce

Wózek wielofunkcyjny usprawni prace na porodówce Wózek wielofunkcyjny znacznie usprawnia prace na porodówce Fot. BW

Multi Treatment Trolley, wózek wielofunkcyjny oferowany przez firmę MS Schippers, znacząco ułatwi zabiegi wykonywane na prosiętach po porodzie.Multi Treatment Trolley to prawdziwy kombajn, który znacznie ułatwi wykonywanie zabiegów takich jak szczepienia czy kolczykowanie prosiąt. Jest to swego rodzaju „mobilny warsztat” w którym znajdują się narzędzie niezbędne do wykonania najważniejszych czynności na prosiętach.

W skład zestawu wchodzi automatyczna kolczykownica o napędzie pneumatycznym. Co istotne, wózek zawiera także wbudowaną sprężarkę, napędzającą to i inne urządzenia. Inne elementu wózka to także dwa urządzenia do automatycznej, bezigłowej iniekcji, o płynnym zakresie regulacji dawki (od 0,1 do 0,5 ml i od 0,5 do 2,5 ml), którymi wykonać można niezbędne szczepienie czy podać żelazo. W podstawowym wyposażeniu znajduje się także pneumatycznie sterowany dozownik służący do podawania preparatów doustnych (np. kokcydiostatyków, czy preparatów wzmacniających).

Dodatkowo wózek można wyposażyć również w takie urządzenia jak szlifierka do piłowania kiełków, czy narzędzie do przycinania ogonów.
Podstawową zaletą produktu jest przede wszystkim znaczne usprawnienie pracy na porodówkach, ograniczenie nakładów pracy, jak i precyzja wykonanych zabiegów. Według danych producenta, koszt wózka, to około 6 tys. euro. Produkt został nagrodzony złotym medalem podczas tegorocznych targów Ferma, które odbyły się w miniony weekend w Łodzi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (1)

  • janeczka 2017-09-29 16:34:51
    lepiej się moim zdnaiem kupić model 2w1 wtedy odpada nam szukanie spacerówki w przyszłości :) sama zdecydowałam sie na model vario marki riko, który upolowałam w korzystnej cenie - jestem mega zadowolona z tego wózka
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.167.216.239
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!