PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Redakcja

Redakcja

Kontakt z redakcją:

Atrium Centrum
Aleja Jana Pawła II 27 (2 p.), 00-867 Warszawa
portal@farmer.pl, redakcja@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 03
fax: +48 (22) 550 69 01

REDAKTOR NACZELNY FARMER I FARMER.PL
Wojciech Denisiuk
Redaktor Naczelny Farmer i farmer.pl
e-mail: wojciech.denisiuk@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 02

ZASTĘPCY REDAKTORA NACZELNEGO FARMER I FARMER.PL
Wojciech Konieczny
Szef działu AGROTECHNIKA
e-mail: wojciech.konieczny@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 06
Agnieszka Królak
e-mail: agnieszka.krolak@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 04

P.O. SEKRETARZA REDAKCJI
Anna Kamińska
e-mail: anna.kaminska@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 03

Helena Kędra
e-mail: helena.kedra@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 12

AGROTECHNIKA
Anna Kobus
e-mail: anna.kobus@farmer.pl
Katarzyna Szulc
e-mail: katarzyna.szulc@farmer.pl

BYDŁO i MLEKO
Łukasz Chmielewski
e-mail: lukasz.chmielewski@farmer.pl
telefon: +48 502 977 963
Łukasz Głuchowski
e-mail: lukasz.gluchowski@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 05

TECHNIKA ROLNICZA
Karol Hołownia
e-mail: karol.holownia@farmer.pl
telefon: +48 600 489 622

TRZODA CHLEWNA
Iwona Dyba
e-mail: iwona.dyba@farmer.pl
Bartosz Wojtaszczyk
e-mail: bartosz.wojtaszczyk@farmer.pl
telefon: +48 791 915 061

FINANSE I PRAWO
Jacek Kościański
e-mail: jacek.koscianski@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 05
Marzena Pokora-Kalinowska
e-mail: marzena.kalinowska@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 13, +48 784 588 620

PRENUMERATA I KOLPORTAŻ
Katarzyna Suchan
e-mail: katarzyna.suchan@ptwp.pl
telefon: +48 (32) 356 76 43

REKLAMA
Aleksandra Janik- Janus
e-mail: aleksandra.janik@farmer.pl
telefon: + 48 (32) 356 76 32, 604 289 432
Magdalena Twardokęs
Manager czasopisma "Farmer" i portalu farmer.pl
e-mail: magdalena.twardokes@farmer.pl
telefon: +48 (32) 356 76 58, +48 608 291 412
Urszula Tarasiuk
e-mail: urszula.tarasiuk@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 09


Kontakt z wydawcą:

PTWP-ONLINE Sp. z o.o.
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice
telefon/fax: +48 (32) 209 13 03

ZARZĄD
Wojciech Kuśpik (Prezes Zarządu)
telefon: +48 (32) 209 13 03, 258 11 98
e-mail: wojciech.kuspik@ptwp.pl

BIURO ZARZĄDU
Katarzyna Liszka (Kierownik Biura Zarządu)
telefon: +48 (32) 209 10 46
fax: +48 (32) 356 76 16
e-mail: katarzyna.liszka@ptwp.pl

KSIĘGOWOŚĆ
renata.nieradzik@ptwp.pl
Renata Nieradzik (Główna Księgowa)
telefon: +48 (32) 356 76 22
e-mail: renata.nieradzik@ptwp.pl

DZIAŁ WSPARCIA PORTALI INTERNETOWYCH
- rozwój i promocja portali, wymiana treści
Patryk Felner (Kierownik Działu)
telefon: +48 (32) 356 76 26
e-mail: patryk.felner@ptwp.pl

DZIAŁ MARKETINGU
marketing@ptwp.pl
Tomasz Ruszkowski (Dyrektor Marketingu)
telefon: +48 (32) 209 13 03
e-mail: tomasz.ruszkowski@ptwp.pl

DZIAŁ PROMOCJI
promocja@ptwp.pl
Agnieszka Jakubczyk (Dyrektor Działu)
telefon: +48 (32) 356 76 07
e-mail: agnieszka.jakubczyk@ptwp.pl

DZIAŁ KOLPORTAŻU I PRENUMERATY
kolportaz@ptwp.pl
Michał Wybraniec (Kierownik Działu)
telefon: +48 (32) 356 76 35
e-mail: michal.wybraniec@ptwp.pl

Katarzyna Suchan
telefon: +48 (32) 356 76 43
e-mail: katarzyna.suchan@ptwp.pl

STUDIO GRAFICZNE
studio@ptwp.pl
Jakub Tabor (Dyrektor Artystyczny)
telefon: +48 (32) 356 76 44
e-mail: kuba@ptwp.pl



BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Parę lat temu spotkałem się z pomarszczonym rzepakiem w takie łyżeczki  Było to u znajomego najpierw przy skrajach gdzie...

lokizom

Navigator w późniejszej fazie rozwojowej rzepaku jest niebezpieczny dla niego. Powiedzmy na 5 liść?