PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
Redakcja

Redakcja

Kontakt z redakcją:

Atrium Centrum
Aleja Jana Pawła II 27 (2 p.), 00-867 Warszawa
portal@farmer.pl, redakcja@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 03
fax: +48 (22) 550 69 01

Wojciech Denisiuk
Redaktor Naczelny Farmer i farmer.pl
e-mail: wojciech.denisiuk@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 02

Wojciech Konieczny
Zastępca Redaktora Naczelnego Farmer i farmer.pl
e-mail: wojciech.konieczny@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 06

Agnieszka Królak
Zastępca Redaktora Naczelnego Farmer i farmer.pl
e-mail: agnieszka.krolak@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 04

Iwona Dyba
Sekretarz redakcji
e-mail: iwona.dyba@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 07

Karol Hołownia
e-mail: karol.holownia@farmer.pl

Marzena Pokora-Kalinowska
e-mail: marzena.kalinowska@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 13; +48 784 588 620

Małgorzata Tyszka
e-mail: malgorzata.tyszka@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 14

Urszula Tarasiuk
Reklama
e-mail: urszula.tarasiuk@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 09

Katarzyna Suchan
Prenumerata i kolportaż
telefon: +48 (32) 356 76 43
e-mail: katarzyna.suchan@ptwp.pl



BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

witch5

No dobra a metrafenon solo jest w ogóle dostępny gdzieś ? Flexity chyba znikło z rynku .

lokizom

Mam na przechowaniu w elewatorze pobliskim

miwigos

Proszę przestań z EXPERTAMI oni na trzy dni się mylą Moim zdaniem jak przezimuje to początkiem marca(OSN)bomba z saletry i się rozkrzewi Znów...