Dziś punktualnie o godzinie 9:30 oficjalnie rozpoczęła się 17. Edycja targów Agro Show. Impreza tradycyjnie odbywa się na terenie lotniska w Bednarach i potrwa do poniedziałku 21.09, jednak w tym roku organizatorzy wprowadzili wiele nowości.

Zmieniła się przede wszystkim formuła pokazów i prezentacji maszyn. Oprócz tradycyjnego pokazu w ringu opryskiwaczy i ładowarek odbędzie się pokaz pługów oraz ciągników na pasie startowym.  Pokaz pługów będzie się składać z dwóch części: w pierwszej maszyny będą zaprezentowane na na ringu, zaś w drugiej w pracy na poletkach pokazowych.

Kolejna nowość dotyczy prezentacji ciągników – są one rozstawione wzdłuż głównego pasa startowego. Codziennie, w wyznaczonych godzinach, odbywać się będzie ich prezentacja, podczas której maszyny zostaną bliżej przedstawione.

Agro Show 2015 r. w liczbach prezentuje się równie imponująco, jak w roku ubiegłym – 120 ha całkowitej powierzchni wystawy i 15 ha powierzchni wystawienniczej. Wśród 800 firm znalazło się 100 przedsiębiorstw zza granicy.

ZOBACZ: SERWIS SPECJALNY - AGRO SHOW

Serdecznie zapraszamy również na stoisko Farmera (SEKTOR D, droga 3, stoisko nr 297), gdzie na odwiedzających czeka wiele atrakcji. Jedną z nich jest możliwość wygrania tabletu. 

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

Do zobaczenia!

 

Podobał się artykuł? Podziel się!