• Maszyny rolnicze

  Niemcy światowym liderem w maszynach rolniczych

  "Trudno o lepsze nastroje w naszej branży. Jak by nie było niemiecki przemysł maszyn rolniczych również i w tym roku obronił z dużą przewagą swoją czołową pozycję na świecie" powiedział dr Bernd Scherer podczas targów Agritechnica.

 • Maszyny rolnicze

  Polska ważnym rynkiem dla John Deere

  Mimo słabszej sytuacji na rynku maszyn rolniczych, Christoph Wigger z John Deere uważa że w niedalekiej przyszłości Polska może być strategicznym rynkiem dla amerykańskiej firmy.

 • Maszyny rolnicze

  Udział w Agritechnice to budowanie prestiżu

  Udział w targach Agritechnica to dla polskich firm pozyskiwanie renomy i budowanie prestiżu. Otwarcie na rynki zagraniczne to także sposób na rekompensowanie sprzedaży produktów na tle topniejącej skali sprzedaży maszyn w Polsce.

 • Maszyny rolnicze

  Platynowa wersja Pumy z jubileuszem w Hanowerze

  40 tys. sprzedanych maszyn to okazja do zaprezentowania na Agritechnice platynowej wersji ciągnika Case IH Puma. Czarnej Pumie można przyjrzeć się na stosiku Case IH. Targi Agritechnica w Hanowerze potrwają do 16 listopada.

 • Maszyny rolnicze

  Pojemny plecak w przyczepach Wielton

  Nie tylko zagraniczne firmy podczas targów Agritechnica chwalą się nowościami. Wielton zaprezentował przyczepę skorupową z wyposażeniem zwiększającym jej objętość z 24 do 40,5 m3.

 • Maszyny rolnicze

  Merlo 40.7 – pierwsza ładowarka hybrydowa

  Ładowarka teleskopowa Merlo 40.7 Hybrid jest wyposażona w dwa silniki – spalinowy i elektryczny, których działanie może się wzajemnie uzupełniać lub mogą one działać niezależnie. Rozwiązanie nagrodzono złotym medalem targów...

 • Serwis, części, osprzęt

  Michelin AxioBib – opona dla naprawdę dużych maszyn

  2,32 m wysokości, 900 mm przekroju, 10,6 tony nośności i prędkość do 65 km/h. Podczas trwających targów Agritechnica w Hanowerze, Michelin zaprezentował największą na rynku oponę do ciągników rolniczych.

Ferma - krowy

Kondycja krowy oceną poprawności żywienia

Istnieje wiele narzędzi umożliwiających sprawdzenie prawidłowości żywienia krów mlecznych. Najprostszym z nich, z którego może korzystać każdy hodowca, jest ocena kondycji ciała zwierząt.

PARTNER SERWISU

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dni

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE

» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

WASZYM ZDANIEM