Środa, 30 lipca 2014 r.
 • Maszyny rolnicze

  Mocny tandem z Pronaru

  Transport przyczepami na zawieszeniu tandem zdobywa w Polsce coraz więcej zwolenników. Zauważa to Pronar wprowadzając do oferty kolejny produkt.

 • Maszyny rolnicze

  Medalowy Koreańczyk

  Tym T603, to jeden z produktów, któremu przyznano złoty medal targów. To prosta maszyna z dużymi możliwościami w przystępnej cenie.

 • Maszyny rolnicze

  John Deere zaprasza

  „Bądź krok przez innymi” – pod takim hasłem rozpoczyna się cykl spotkań na terenie całej Polski „Drzwi Otwarte Dealerów John Deere”

 • Maszyny rolnicze

  Targi dla każdego

  Targi Agrotech pokazały bardzo szeroką ofertę sprzętu rolniczego. Oprócz drogich maszyn renomowanych marek, można było zobaczyć również tańsze rozwiązania, oferowane przez mniej znane, niewielkie firm

 • Maszyny rolnicze

  „Wapniak” nie tylko do wapna

  Rozsiewacz do wapna to maszyna, którą nie koniecznie wykorzystuje się każdego roku. To łączy się z jej długą amortyzacją, chyba że tego rodzaju sprzęt został skonstruowany również do innych zadań.

 • Serwis, części, osprzęt

  Rozpylacze na monitorze

  Efektem działania monitora wydajności rozpylaczy TeeJet 750T jest możliwość kontroli pojedynczych rozpylaczy.

 • Maszyny rolnicze

  Optymalizacja pracy na odległość

  System Toni to innowacyjne rozwiązanie w zdalnym przesyłaniu danych pracujących maszyn przez sieć GSM do systemu Claas-Telematics.

 • Maszyny rolnicze

  Powstaje centrum szkoleniowe John Deere Polska

  Nowa placówka John Deere powstaje jako odpowiedź na rosnącą ofertę maszyn i produktów. Ma być miejscem profesjonalnych szkoleń dla pracowników John Deere, dealerów, a także miejscem spotkań i prezentacji nowych produktów klientom.

AGROTECHNIKA

Żniwa coraz bliżej - ceny coraz niżej?

Zanosi się na drugi z rzędu dobry rok w produkcji zbóż i oleistych na świecie. Stosunkowo łagodna zima i wilgotna wiosna napawają optymizmem, co odzwierciedlone jest w prognozach głównych ośrodków analitycznych na świecie.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dni

Agritechnica-2013 Agrotech 2013

RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE

» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

GIEŁDA MASZYN, POJAZDÓW, USŁUG

WASZYM ZDANIEM