PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
 • Maszyny rolnicze

  Obciążnik ze schowkiem

  Obciążnik na przedni TUZ może być również użytecznym schowkiem na przykład na narzędzia lub części zamienne. Taki produkt ma w swojej ofercie firma Kaber.

 • Maszyny rolnicze

  Case IH: nowa Puma o mocy do 270 KM

  Case IH prezentuje na europejskim rynku nową rodzinę ciągników Puma, którą tworzy 7 modeli z silnikami spełniającymi normę emisji spalin Stage IV. Ciągniki w Polsce będą dostępne w III lub IV kwartale br.

 • Serwis, części, osprzęt

  Kto smaruje ten jedzie, czyli jaką smarownicę wybrać

  O tym jak ważne jest regularne smarowanie maszyn wie każdy ich użytkownik. Aby wykonać tę pracę potrzebna jest smarownica. Oferta tego typu urządzeń jest bardzo szeroka i każdy powinien znaleźć urządzenie odpowiadające jego potrzebom.

 • Maszyny rolnicze

  Quicke Q98 – ładowacz z imponującym zasięgiem 4,95 m

  Podczas targów SIMA na stoisku firmy Quicke można było zobaczyć ładowacz czołowy: Q98. Podnośnik przeznaczony jest do współpracy z ciągnikami o mocy powyżej 200 KM i może unieść ładunek na niemal 5 m wysokości.

 • Maszyny rolnicze

  TYM TX1500 CVT – nowy gracz na rynku "bezstopniówek"

  TYM - koreański producent ciągników, na targach SIMA 2015 zaprezentował nowy, prototypowy model ciągnika o oznaczeniu TX 1500. Ciągnik dysponuje mocą 150 KM i jest wyposażony w bezstopniową przekładnię ZF.

 • Maszyny rolnicze

  Punkt zwrotny na rynku przyczep?

  Po kiepskiej końcówce roku 2014 i słabym styczniu br.(283 rejestracje nowych przyczep), w lutym odnotowano 400 rejestracji. To wynik lepszy o 31 proc. niż w analogicznym miesiącu roku ubiegłego.

 • Maszyny rolnicze

  Kongskilde – strategia jednej marki

  Kongskilde Industries A/S wdraża strategię jednej marki. Oznacza to, że w przyszłości dotychczasowe znaki towarowe, takie jak Howard, Nordsten, Överum, Becker i JF, będą oferowane pod jednym szyldem: Kongskilde.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dniBĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

KATALOG MASZYN

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

aprilgarcia7059

카지노《^-the592.c0m-^온라인 카지노▶외국바카라 】더카지노카지노《^-the592.c0m-^온라인 카지노▶외국바카라 】더카지노카지노《^-the592.c0m-^온라인 카지노▶외국바카라 】더카지노카지노《^-the592.c0m-^온라인 카지노▶외국바카라...