Niedziela, 23 listopada 2014 r.
 • Maszyny rolnicze

  Traktor jak stare, dobrze uprawione pole ryżowe

  Kubota to nazwisko japońskie, które można przetłumaczyć jako: stare, dobrze uprawione pole ryżowe. Firma Kubota, to solidność i długa historia. Polskim rolnikom znana jest od 2004 r.

  0
 • Maszyny rolnicze

  Jeszcze większy Tenor

  Firma Berthoud ma nową propozycję dla dużych gospodarstw – opryskiwacz Tenor ze zbiornikiem o pojemności 7100 litrów.

 • Maszyny rolnicze

  Koncern Kubota wkracza do Polski

  Od 1-go listopada 2012r. ciągniki rolnicze i maszyny komunalne marki Kubota będą miały nowego dystrybutora w Polsce – poinformował Ryo Tsujiyama, generalny menadżer działu sprzedaży traktorów i maszyn użytkowych Kubota Corporation...

 • Bydło i mleko

  Oddział A-Lima-Bis na Podlasiu

  W ubiegły piątek 14 września br. w Podgórzu k. Łomży nastąpiło uroczyste otwarcie pierwszego Centrum Obsługi Rolnictwa A-Lima-Bis w woj. podlaskim.

 • Maszyny rolnicze

  Przetestuj 6M

  Kto odwiedzi tegoroczne Agro Show, będzie miał okazję poznać bliżej nową serię 6M ciągników John Deere zastępującą serię 6030. Już teraz można składać zamówienia na nowe maszyny.

 • Maszyny rolnicze

  Valtra rozpocznie produkcję ciągników na biogaz

  Valtra podjęła decyzję o rozpoczęciu w 2013 r. limitowanej produkcji seryjnej ciągników napędzanych biogazem. To pierwszy producent, który rozpoczyna seryjną produkcję tego rodzaju maszyn.

 • Maszyny rolnicze

  Kongskilde zrealizowała inwestycje

  W Kongskilde Polska zakończono 3-letnią inwestycję wartą ponad 50 mln zł. Powstał nowy magazyn części zamiennych i towarów, zakupiono nowoczesne wyposażenie działów produkcyjnych.

 • Maszyny rolnicze

  Pomocne w gospodarstwie

  Jeden niewielki pojazd, a tyle możliwości. Dzięki bogatej ofercie osprzętu Techlander, mikrociągnik może spełnić wiele zadań… choćby w gospodarstwie mleczarskim.

prawo

Kiedy można zasiedzieć nieruchomość?

Co zrobić, jeśli dowiemy się, że działka, którą użytkujemy od wielu lat, nie jest nasza? Najprościej odkupić ją od właściciela, ale bywają sporne sytuacje, w których jedynym wyjściem jest nabycie prawa własności do nieruchomości w drodze zasiedzenia.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dni

Agritechnica-2013 Agrotech 2013

RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE

» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

GIEŁDA MASZYN, POJAZDÓW, USŁUG

TU KUPISZ FARMERA

WASZYM ZDANIEM