Wtorek, 22 lipca 2014 r.
 • Maszyny rolnicze

  Powstaje centrum szkoleniowe John Deere Polska

  Nowa placówka John Deere powstaje jako odpowiedź na rosnącą ofertę maszyn i produktów. Ma być miejscem profesjonalnych szkoleń dla pracowników John Deere, dealerów, a także miejscem spotkań i prezentacji nowych produktów klientom.

 • Maszyny rolnicze

  Im szerzej, tym lepiej

  Aby uprawić hektar pola, ciągnik przemierza na nim od 20 do nawet 100 km rocznie. Nadmierne zagęszczenie gleby jest jedną z głównych przyczyn jej degradacji.

 • Maszyny rolnicze

  Deszcz nagród dla New Hollanda

  Początek bieżącego roku dla firmy New Holland obfitował w prestiżowe wyróżnienia. Innowacyjne rozwiązania doceniono w Europie i za oceanem.

 • Maszyny rolnicze

  Wschód napędza rynek maszyn

  Firma Joskin inwestuje w rozbudowę fabryki w Trzciance i planuje kolejne inwestycje. – Polska zapewnia nam wysokiej jakości siłę, ale przede wszystkim przyszłość maszyn rolniczych nie znajduje się na Zachodzie, ale na Wschodzie...

 • Maszyny rolnicze

  Z chirurgiczną precyzją

  Konary i gałęzie do usunięcia wysoko na drzewach – to teraz nie problem. Z pomocą przychodzi specjalistyczna pilarka Husqvarny T540XP.

 • Maszyny rolnicze

  John Deere gotów na Tier 4

  John Deere przedstawił rozwiązanie jakie zastosuje w swoich silnikach dla spełnienia finalnej normy spalin Tier 4. Będzie to połączenie katalizatora, filtra cząstek stałych i układu SCR.

 • Maszyny rolnicze

  Ważny nie tylko udźwig

  Bobcat wprowadził na rynek nową ładowarkę teleskopową TL470. Maszyna od razu dała się poznać jako innowacyjny produkt zdobywając główną nagrodę na targach AgroMashExpo 2012 w Budapeszcie.

 • Maszyny rolnicze

  Joskin otwiera centrum eskspozycyjno-szkoleniowe

  Do kompleksu fabrycznego firmy Joskin w Trzciance dołączyła kolejna hala. Tym razem nowe pomieszczenie nie wchodzi w cykl produkcyjny maszyn, ale służy do ich ekspozycji, przeprowadzania szkoleń i spotkań branżowych.

AGROTECHNIKA

Glifosat do desykacji

Jednym z podstawowych zabiegów ułatwiających zbiór jest desykacja. Często wykorzystywanym produktem do tego zabiegu jest nieselektywnie działający glifosat.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dni

Agritechnica-2013 Agrotech 2013

RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE

» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

GIEŁDA MASZYN, POJAZDÓW, USŁUG

WASZYM ZDANIEM

 • Sawicki ,buraku juz obiecujesz przed wyborami,wasze miejsce w chlewni-nie obrazając świn

  wyborca , 2014-07-22 19:18 w: Minister rolnictwa: dopłaty do hektara nawet powyżej 600 euro

  Odbywając praktyki na fermie spotkałam się z tym produktem, było gorąco polecany przez zootechnika jako bardzo skuteczny w przypadku biegunek u...

  LidiaM, 2014-07-22 18:22 w: Na biegunki dla prosiąt i cieląt

  ponizszy fragment podoba mi sie najbardziej "W przypadku zbycia przez Agencję nieruchomości rolnej albo jej części za cenę wyższą od...

  roch, 2014-07-22 17:55 w: Protestujący w Szczecinie krytykują PSL i Marka Sawickiego

 • standard? Mnie się wydaje że z tego co o nich piszą to mają wielki szacunek dla dzieła swojego mężą i ojca i starają się je kontynuować. trzeba...

  ZOOTECHNIK, 22.07.2014 19:08 w: Ceny trzody chlewnej

  powiedzcie jak wyglądają kukurydze w Waszych rejonach ? w kuj-pom jest TRAGEDIA

  jarki, 22.07.2014 17:37 w: stan kukurydzy

  jak powiedział Gary Lineker "piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywają Niemcy". osobiście...

  jarki, 22.07.2014 17:28 w: sport