Sobota, 25 października 2014 r.
 • Maszyny rolnicze

  Pasową ściśniesz najmocniej

  Najlepszy stopień zagęszczenia balotu można uzyskać prasą zmiennokomorową, choć nie jest to regułą. Prezentujemy wyniki pomiarów gęstości objętościowej bel zwiniętych podczas wystawy Polskie Zboża – Zielone Agro Show 2012.

 • Maszyny rolnicze

  Mistrzowie innowacji

  Firma Eichberg Consulting opublikowała ranking najbardziej innowacyjnych producentów sprzętu rolniczego w Europie. Listę otwiera John Deere.

 • Maszyny rolnicze

  Rekord Guinnessa w szczytnym celu

  Firma Case IH szczytnie wpisała się do Księgi Rekordów Guinnessa. Na jedno z pól w Wielkiej Brytanii wyjechało charytatywnie aż 50 gąsienicowych ciągników Case IH Quadrac.

 • Serwis, części, osprzęt

  Kramp zadebiutuje na Agro Show

  Po raz pierwszy w Polsce, na targach Agro Show 2012, wystawi się firma Kramp. W dniach 21 – 24 września br. obędą się największe w Polsce targi rolnicze w Bednarach.

  0
 • Maszyny rolnicze

  Efektywne nawożenie opryskiwaczem

  Agrifac wprowadza nową serię opryskiwaczy Condor LiquidPlus z systemem, który umożliwia oprysk płynami o większym ciężarze właściwym i większej lepkości.

 • Maszyny rolnicze

  Zmniejszyć straty w zbiorach

  Straty ziarna podczas zbioru są nieuniknione. Frank Michinielsen z holenderskiej firmy FM AG zajmującej się szkoleniem operatorów kombajnów, podpowiada jak je minimalizować.

 • Maszyny rolnicze

  Ulepszone według życzeń

  Już we wrześniu na polskim rynku zadebiutują nowe modele ciągników Kubota. W maszynach będzie sporo zmian, inspirowanych sugestiami użytkowników dotychczasowych modeli.

 • Maszyny rolnicze

  Sprzedali najwięcej przyczep

  Choć firma Wielton produkuje przyczepy rolnicze zaledwie od 4 lat, ma już ukształtowaną sieć dilerską, a produkty wyrobioną opinię wśród odbiorców.

 • Maszyny rolnicze

  Heder na każde żniwa

  Hedery kombajnowe z przenośnikami taśmowymi nie są w Polsce popularne. Jest to droższe, ale bardzo dobre rozwiązanie szczególnie w trudniejszych warunkach pracy kombajnu.

TECHNIKA ROLNICZA

Test kultywatora Mandam TOP 3,0 S – Nieźle „zamieszał"

Niebieskie maszyny uprawowe firmy Mandam stają się coraz popularniejsze na polskim rynku. Jakie są ich zalety, sprawdziliśmy podczas testu kultywatora TOP 3.0 S, którego można wykorzystać również do uprawy bezorkowej.

PARTNER SERWISU

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dni

Agritechnica-2013 Agrotech 2013

RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE

» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

GIEŁDA MASZYN, POJAZDÓW, USŁUG

WASZYM ZDANIEM

 • Przeżucacie się słówkami w propagońdzie przed wyborczej.A kto miał by nas reprezentować, mówię o rolnikach bo niewiele jest nas w tych...

  marek, 2014-10-25 20:01 w: Sawicki: Przepraszam za ostre słowa

  zatrudnijcie jeszcze sztab naukowców to kur ----w za 100lat do ładu nie dojdziecie panowie ministrowie .Jeszcze więcej biurokracji .Gospodarstwo...

  marek, 2014-10-25 19:17 w: Rodzinne - czyli nie wiadomo jakie?

  co ile czasu powinno się robić przeglądy dojarki?

  dojarz, 2014-10-25 18:41 w: Bez sprawnej dojarki zapalenia nie wyleczysz

 • Jakie macie problemy w swoim stadzie? Proponuję podzielić się problemem, wówczas może uda się wspólnie znaleźć rozwiązanie

  zoot, 25.10.2014 18:48 w: Problemy w stadzie bydła

  czy używacie takich rzeczy ?? wiem wiem pH bada się co cztery lata w stacji chemiczno-rolniczej mimo to zachęcam wszystkich rolników do kupna...

  jarki, 25.10.2014 15:11 w: Kwasomierz glebowy - pH metr

  tak 300kg tylko że co roku według sklepu chemirol cena 256zł za 500kg kolego to WASZE wapno nie jest złe ale jak wszystkie wapna granulowane...

  jarki, 25.10.2014 14:53 w: wapno węglanowe