PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
 • Technika rolnicza

  Siew rzepaku – siewnik należy solidnie przygotować

  O tym, jak ważne dla precyzji wysiewu nasion, a co za tym idzie wschodów i plonowania roślin jest prawidłowe ustawienie siewników, nie trzeba nikomu przypominać. Ma ono jednak wyjątkowo duże znaczenie w przypadku wysiewu nasion rzepaku.

 • Technika rolnicza

  Rynek nowych ciągników – spadki również w Niemczech

  W lipcu br. w Polsce odnotowano 46-procentowy spadek liczby rejestrowanych nowych ciągników, względem lipca 2014 r. W tym okresie rynek zmniejszył się również w Niemczech - jednak tam, zmiany wynoszą zaledwie 3,9 proc.

 • Technika rolnicza

  Mandam: szersza oferta wałów do łąk i pastwisk

  Firma Mandam rozszerza swoją ofertę w zakresie maszyn do pielęgnacji łąk i pastwisk. Od 1 października będą dostępne nowe modele wałów o szerokości 3 m, z dodatkowymi elementami napowietrzającymi darń.

 • Technika rolnicza

  Susza – jak ustawić pług?

  Takiej suszy w wielu regionach Polski nie było już dawno. Niestety, terminy agrotechniczne „gonią” i nie ma czasu na czekanie z orką na deszcz. Czy jest jakiś złoty sposób na ustawienie pługa do takich warunków?

 • Technika rolnicza

  Spadki na rynku nowych przyczep w lipcu

  W lipcu przyszedł czas na spadki na rynku nowych przyczep rolniczych. Z placów dilerskich wyjechało ich "zaledwie" 766, czyli aż o 46 proc. mniej niż przed miesiącem.

 • Technika rolnicza

  Wały uprawowe – rodzaje i ceny

  Wałowanie stanowi bardzo ważny etap w procesie przygotowania gleby do siewu. Szczególnego znaczenia nabiera zwłaszcza w okresie niedoboru wody. Przedstawiamy ofertę wałów uprawowych, ich przeznaczenie oraz ceny.

 • Technika rolnicza

  Mandam Orkan - nowy pług obrotowy

  Jedną z tegorocznych nowości firmy Mandam są pługi obrotowe Orkan. Narzędzia są dostępne w 4 wersjach, w cenie od 41,6 tys. zł netto.

 • Technika rolnicza

  Niemcy: 5,2 tys. km ciągnikiem Steyr z 1956 r.

  Nietypowy sposób na spędzenie wakacyjnego urlopu wybrał w tym roku 56-letni Tyrolczyk. Kurt Kluckner, bo o nim mowa postanowił przejechać swoim ciągnikiem Steyr 185 A przez Zachodnią Europę.

PARTNER SERWISU

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dniBĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

KATALOG MASZYN

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

 • GORĄCE OFERTY:

 • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

U mnie wilki w kukurydzy sąsiada-trzeźwy byłem,czyli dziczeją Pałuki :)

Pałuczanin81

Miałbyś bydło,świnie to byś się nie nudził i WYMYŚLAŁ CZYM TU PRYSZCZYĆ! ale jest jeden +,dobijesz rzepak i na wiosnę siew grochu i przesiew...