PARTNERZY PORTALU
 • Maszyny rolnicze

  Nie ma dopłat - nie ma handlu

  Choć statystyki mówią o zwiększającej się ostatnio liczbie rejestracji używanych ciągników, "szału zakupów" na rynku wtórnym nie widać. Wiele zależy od wpłynięciu na konta rolników dopłat bezpośrednich.

 • Maszyny rolnicze

  Fendt 800 Vario z medalem MTP

  Duża moc, bezstopniowa przekładnia biegów i wydajne podzepoły - nowa seria 800 ciągników Fendt została doceniona przez jury targów Polagra Premiery.

 • Maszyny rolnicze

  Opryskiwacz Goliat Plus nagrodzony medalem MTP

  Opryskiwacz Goliat Plus 6000/28/ALU to kolejny zdobywca złotego medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich. Maszyna jest wyposażona w duży zbiornik, nowoczesny system sterowania i aluminiową belkę o szerokości do 36 m.

 • Maszyny rolnicze

  Flagowy opryskiwacz Maschio-Gaspardo na Polagrze

  Uragano – to flagowy model opryskiwacza firmy Maschio-Gaspardo. Maszyna zostanie pokazana na targach Polagra Premiery. Została również wyróżniona medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 • Maszyny rolnicze

  Agrotech w nowej infrastrukturze

  Jadąc w tym roku na Agrotech, możemy spodziewać się istotnych zmian organizacyjnych. Są nowe hale, dojazdy, parkingi i sala konferencyjna.

 • Maszyny rolnicze

  Ursus najpopularniejszy wśród używanych

  Największym zainteresowaniem wśród kupujących cieszy się Ursus. Kolejnymi najbardziej poszukiwanymi ciągnikami z „drugiej ręki” są Zetor i Massey Ferguson.

PARTNERZY SERWISU

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dni

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE

» WSZYSTKIE WYDARZENIA

KATALOG MASZYN

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

barts

Ja po ubiegło sezonowym skracaniu w tym roku szerokim łukiem będę omijał, jako recepta na sen siew 150 szt m2, +/- 70 kg na ha , pszenicy i...

jarki

W tym roku daruję sobie skoro nie potrafią zrobić tego dobrze Ziemią nie będę brudził grochu Tej nowej nie znam

Daymon

Są plusy i minusy skracania,napewno w ubiegłym roku skracanie zrobił więcej szkody niż pożydku,ale nikt nie przewidzi jaka bedzie pogoda a ja wole...