• Maszyny rolnicze

  Wydajnie i delikatnie

  Terra Dos T4-40 to nowy model kombajnu do zbioru buraków firmy Holmer. Mimo zwiększenia pojemności zasobnika, maszynę cechuje mniejszy nacisk na glebę.

 • Maszyny rolnicze

  Cenne nasiona

  Firma Kuhn wprowadza nowe rozwiązanie do siewników punktowych – Switchplant. System za pomocą sygnału GPS nie pozwoli na podwójne nanoszenie coraz droższych nasion.

 • Maszyny rolnicze

  Tygrys powraca

  W 70. rocznicę powstania marki Same, podobizna tygrysa wraca do loga, ale z zupełnie nowym wyglądem.

 • Maszyny rolnicze

  Więcej komfortu podczas żniw

  Wyższy komfort pracy operatora i nowy układ rozładunku poprawiający precyzję napełniania przyczepy – to najważniejsze zmiany dokonane w kombajnach Case IH Axial-Flow.

 • Maszyny rolnicze

  Konfiguracja z karty

  Nowością firmy Sulky jest zautomatyzowany system kontroli dawki wysiewu nawozu. Rozwiązanie otrzymało od jury targów SIMA wyróżnienie za wysoki poziom innowacyjności.

 • Maszyny rolnicze

  Kosiarka do wszystkiego

  Multi-Longer 4844 to kosiarka na wysięgniku firmy Kuhn, nagrodzona złotym medalem targów Komtechnika w Poznaniu. Maszyna jest przeznaczona do wykorzystania zarówno przez firmy komunaln, jak i użytkowników indywidualnych.

 • Maszyny rolnicze

  LPG tak, ale nie w ciągniku

  Jest oszczędniej, silnik ma większą moc i pracuje ciszej – to pierwsze zauważalne efekty zamontowanej instalacji LPG w ciągniku. Jednak z prawnego punktu widzenia, nie ma możliwości wyposażenia ciągnik w taki układ.

 • Maszyny rolnicze

  Rekordowo pomimo spadku sprzedaży

  W porównaniu z najlepszym miesiącem tego w sprzedaży nowych ciągników, w listopadzie zarejestrowano ich o 40 proc. mniej. Ale tak bieżący rok jest rekordowy, mimo iż pozostał jeszcze grudzień.

prawo

Czy rolnik może ogłosić upadłość?

Niestety, coraz częściej słyszy się o gospodarstwach, którym grozi bankructwo. Co gorsza, często okazuje się, że licytowany majątek nie pokrywa długów. Czy rolnicy, którzy znaleźli się w takiej sytuacji, mają szansę ogłosić upadłość i uciec ze spirali długów?

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dni

Finansowanie maszyn

RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE

» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

GIEŁDA MASZYN, POJAZDÓW, USŁUG

TU KUPISZ FARMERA

WASZYM ZDANIEM

 • największy bank i największe zwolnienia pracowników a zgadzam się całkowicie z moimi przedmówcami

  Ela, 2015-03-06 09:45 w: BGŻ dynamicznie rozwija sektor agrobiznesu

  Każdy musi wybrać sam Fracuza czy Niemca też nikt kijem nie pogania a jednak przeważnie kupuje swoje ciągniki, auta , maszyny itp.

  smoku, 2015-03-06 09:35 w: Ursus o mocy 150 KM będzie gotowy jeszcze w tym roku

  Więcej informacji: Z.A PUŁAWY Na stronie internetowej: http://www.pulawy.com/ Na profilu na Facebooku: Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy...

  Micro, 2015-03-06 09:19 w: Nowe mikrogranulaty owocem współpracy PPC ADOB oraz Grupy Azoty

 • https://www.youtube.com/watch?v=aMbROQWPn8E , lub ten https://www.youtube.com/watch?v=TO1goDOrrlE Czasem można się pośmiać.

  franczewski90, 06.03.2015 09:44 w: HUMOR

  wczoraj z wieczora mróz ciągnął jak diabli dostałem biegunki bo opryskiwacz na podwórku bieganie po nocy zahaczanie cofanie do garażu rano wstaję...

  jarki, 05.03.2015 14:25 w: pogoda

  Czym znakujecie swoje króliki? Lepiej zrobić tatuaż na uszach czy jakieś kolczyki? chodzi o wewnętrzna rejestrację zwierząt - nie do skupu:)

  Gacek45, 05.03.2015 14:08 w: wszystko o królikach