PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl
 • Maszyny rolnicze

  Kuhn GMD 100 – nowe kosiarki do intensywnej pracy

  Nowe kosiarki Kuhn GMD 100 prezentowane tej wiosny, zostały przystosowane do bardziej intensywnej pracy na większych powierzchniach i z większymi prędkościami. Konstrukcje nie przeszkadzają w przejazdach po drogach publicznych.

 • Maszyny rolnicze

  Trzy przejazdy w jednym - zestaw siewny do kukurydzy

  Aby stworzyć precyzyjne narzędzie do siewu, nawożenia czy opryskiwania, można wykorzystać sprzęt pracujący już w gospodarstwie. Wystarczy go odpowienio doposażyć. Przykładem jest zestaw siewny do kukurydzy wykonany przez firmę Pawrol.

 • Serwis, części, osprzęt

  Jak zadbać o hydraulikę ciągnika

  Zużycie i w efekcie konieczność wymiany pompy hydraulicznej w ciągniku to często skutki niewłaściwego dbania o układ hydrauliczny. Podpowiadamy jak korzystać z układu aby służył bezawaryjnie jak najdłużej.

 • Ochrona roślin

  Przymrozki – ostrożniej z ochroną roślin

  Lokalne występowanie przygruntowych przymrozków nie powinno mieć negatywnego wpływu na skuteczność działania herbicydów. Zmniejszają one jednak odporność roślin na stres związany z niską temperaturą.

 • Maszyny rolnicze

  Rekordowe Tempo w siewie słonecznika

  Siewnik punktowy Tempo R12 firmy Vaderstad wysiał w ciągu doby 306 hektarów słonecznika przy średniej prędkości 19 km/h. Bicie rekordu odbyło się 4 kwietnia pobliżu Pleven, na północ od Sofii w Bułgarii.

PARTNERZY SERWISU

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE 24 godz 7 dni

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE

» WSZYSTKIE WYDARZENIA

KATALOG MASZYN

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

damian9871

Te końcówki to może i mróz(na pszenicy ozimej też zauważyłem i to na tej mocniejszej) ale już na jęczmieniu siedzi plamistość siatkowa. Co...

damian9871

I amistar x-tra puścił zgniliznę? U mnie 0,5l dobromira + 0,5l ataku coś podziałało ale tez zgniliznę szło znaleźć. Yamato wydaję się słabym...

ikcomas

tak, wiem powinien tu rosnąć łubin zamiast pszenicy ale problemy z odchwaszczaniem skutecznie mnie zniechęcają, ta pszenica nie wymarzła (chociaż...