PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Bury: Nowy agregat uprawowy Koral 3.0R na Agritechnice

Autor: Grzegorz Szularz

Dodano: 25-11-2015 09:32

Tagi:

Bury Maszyny Rolnicze to przedsiębiorstwo działające od 1991 roku założone przez Wojciecha Burego, produkujące opryskiwacze oraz kompaktowe brony talerzowe. Na Agritechnice firma jest obecna od lat. Z właścicielem firmy porozmawialiśmy o nowym produkcie, jakim jest agregat uprawowy Koral.Ruch na stoisku firmy Bury Maszyny rolnicze podczas targów Agritechnica 2015 był spory. W trakcie rozmowy z panem Wojciechem Burym, co jakiś czas podchodziły nowe osoby zapoznać się z ofertę prezentowanych opryskiwaczy.

My jednak skupiliśmy się na tym, co firma miała do zaoferowania jako nowość. A był to agregat uprawowy Koral 3.0 R. Co prawda, mogliśmy go oglądać już w Bednarach, jednakże model przedstawiony na Agritechnice różnił się kilkoma parametrami technicznymi.

Farmer : Co oferuje Koral ?

Wojciech Bury : Po pierwsze został powiększony, względem, tego który pokazywaliśmy na targach w Bednarach. Ponadto dostosowaliśmy go do rozbudowy o nowe elementy robocze takie jak wały czy zespoły talerzowe.

Farmer : Czy będzie możliwość powiększenia szerokości roboczej na zamówienie?

Wojciech Bury : Tak, chcemy aby nasz agregat mógł być dostosowany na indywidualne życzenie klienta i zgodnie z jego wymaganiami. Będzie można dodawać, wymieniać elementy uprawiające (talerze, zęby, wałki).

Farmer : Wspominał Pan, że będzie to rozwiązanie kompleksowe, czy zatem znajdzie się wersja wyposażona w siewnik?

Wojciech Bury : Tak, będzie możliwość dodania do Korala, także siewnika.

Nowość już niedługo ma trafić do sprzedaży. Trochę szkoda, że firma nie zdecydowała się na przywiezienie i pokazanie samojezdnych opryskiwaczy serii Kondor. Mimo to, pan Wojciech, nie narzekał na brak zainteresowania ze strony zwiedzających.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.166.233.99
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!