Już 13 i 14 maja (sobotę i niedzielę), w lubelskiej siedzibie firmy, odbędzie się kolejna – siódma, edycja Dni Otwartych Sipmy. Celem zorganizowanych dni otwartych jest pokazanie firmy „od środka” a także zaprezentowanie maszyn produkowanych w lubelskich zakładach i przedstawienie naszej historii oraz wartości, którymi się kierujemy. Ponadto odwiedzający będą mogli zobaczyć jak wygląda praca w Sipmie oraz poznać załogę.

Dni otwarte organizowane przez producentów maszyn to dobra okazja, aby przyjrzeć się nie tylko samym maszynom, ale także wszystkiemu co towarzyszy zarówno im samym, jak i procesowi produkcyjnemu – zwiedzanie zakładu. W komfortowych warunkach, można dowiedzieć się wszystkiego czego do tej pory nie udało się wyczytać z prospektów czy podczas targów branżowych.

Program dni otwartych

 Otwarcie DOS zostało zaplanowane na godzinę 10:00 (sobota). Na odwiedzających czeka wiele ciekawych atrakcji. Prócz sztandarowych pokazów związanych z historią, misją i osiągnięciami marki, na telebimach będą wyświetlane filmy prezentujące pracę maszyn. Oczywiście nie zabraknie również pokazów maszyn na żywo.

Na placu od godziny 12:00, będzie można zobaczyć znane i popularne maszyny: kosiarkę KD 2915 KOS, zgrabiarkę ZK 650 Wir, prasę 1235 Pionier oraz owijarkę OS 7531 Maja. W wydzielonym sektorze zostaną zaprezentowane ostatnie nowości firmy: prasę 1315 Huzar i 1235 Pionier oraz kosiarki Kos.

Kariera w Sipmie

 Firma postanowiła aby podczas dni otwartych zapewnić ciekawe zajęcia również dla tych, którzy wiążą swoją przyszłość z rolnictwem - nie tylko jeżeli chodzi o prowadzenie gospodarstwa ale również pracę przy produkcji i projektowaniu maszyn. Przez cały czas trwania DOS, czynne będzie stoisko działu kadr, gdzie będzie można uzyskać informacje o ofertach oraz oczekiwaniach Sipmy wobec potencjalnych pracowników i praktykantów.

To jednak nie wszystko, w programie przewidziane są także pokazy zorganizowane przez konstruktorów m.in. Proces projektowania maszyn przy użyciu oprogramowania Solid Edge, czy szkolenie dotyczące obsługi programu doboru wałów.

 Zakupy na DOS

 Element, którego nie może zabraknąć podczas dni otwartych zarówno u producentów jak i dilerów to oczywiście możliwość dokonania zakupów. Nie inaczej będzie podczas imprezy organizowanej przez Sipmę. Do dyspozycji odwiedzających, przez cały czas, będą doradcy finansowi jak i ci związani z produktami, którzy pomogą nie tylko w wyborze odpowiedniej maszyny ale także dobraniu najkorzystniejszego finansowania.

Co ważniejsze, firma przygotowała nie tylko maszyny ale także bogaty wybór części oraz materiałów eksploatacyjnych. Również w tej dziedzinie będzie można liczyć na fachowe porady ekspertów Sipmy. Dodatkowym atutem mają być specjalne promocje przygotowane na tę okazję.

 Dni Otwarte Sipmy odbędą się 13-14 maja, na terenie zakładu w Lublinie. Szczegółowy program spotkania można znaleźć na stronie internetowej firmy Sipma.

Podobał się artykuł? Podziel się!