PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

John Deere zaprasza na Dni otwarte

John Deere zaprasza na Dni otwarte Dni otwarte John Deere potrwają od 10 kwietnia do 10 maja, fot. kh

Autor: Farmer.pl

Dodano: 12-04-2017 14:12

Tagi:

Rozpoczął się cykl pokazów polowych „Dni otwarte” marki John Deere. Wśród nowości prezentowanych przez dealerów marki na terenie całego kraju, można zobaczyć m.in. ciągniki serii 5R: 5090R i 5125R z ładowaczem czołowym oraz prasy zwijające F441M. Nie zabraknie też informacji na temat programów finansowania fabrycznego i atrakcyjnej oferty ochrony pogwarancyjnej na ciągniki John Deere.- Dni otwarte u naszych dealerów to doskonała okazja do zapoznania się z nowościami, które przygotowaliśmy dla naszych klientów. Spotkania będą rozpoczynać się w o godz. 10 i potrwają do około godz. 15, w tym czasie będzie można zapoznać się z najnowszymi maszynami oraz produktami i zapytać o fachową pomoc ekspertów John Deere np. w kwestii uzyskania pomocy w finansowaniu zakupu ciągnika. Do tego na koniec każdego ze spotkań, uczestnicy będą mogli zasiąść za sterami zaprezentowanych ciągników i je przetestować. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych – mówi Piotr Dziamski z John Deere Polska.

Ciągniki serii 5R

Wśród zaprezentowanych nowości znajdą się nowe modele popularnej serii ciągników 5R: 5090R(moc 90 KM) oraz 5125R(125 KM). Dzięki optymalizacji rozstawu osi, który wynosi 2,25m, nowa rodzina ciągników John Deere 5R łączy jednoczęściową konstrukcję ramy z nisko położonym środkiem ciężkości. Takie rozwiązanie ułatwia szybki montaż ładowacza czołowego z zachowaniem świetnej zwrotności przy promieniu skrętu wynoszącym zaledwie 3,75 m, nawet z ładowaczem.

Prasa F441M

Innym zaprezentowanym produktem podczas dni otwartych, będzie stałokomorowa prasa John Deere F441M, która oferuje kilka ciekawych zmian podyktowanych przez samych użytkowników. Modele F441M posiadają szerszą komorę prasowania, od 1,17 do 1,21 m, która automatycznie oznacza większą masę bel.

Ponadto podbieracze zostały wzbogacone o odporne na zużycie stalowe płyty Hardox, mocniejsze łańcuchy napędu rolek na wejściu, rolki wykonane z lepszego materiału, większe łożyska i dokładniejsze uszczelnienie. Do tego w nowych prasach wprowadzony został system automatycznego smarowania zarówno łańcucha jak i łożysk, które zostały potrójnie uszczelnione.

Finansowanie fabryczne

Uczestnicy Dni otwartych będą mieli również możliwość poznania bliżej szczegółów programu finansowego fabrycznego John Deere Financial oraz ochrony pogwarancyjnej Power Gard.

Decydując się na skorzystanie z kredytu inwestycyjnego John Deere Financial, klient może liczyć na atrakcyjne oprocentowanie 0% aż na okres kredytowania nawet do 5 lat. To promocyjne finansowanie może być wykorzystane również do sfinansowania pozostałych kosztów inwestycji (np. 50%) w ramach nowego PROW.

Razem z Bridgestone

Podczas wydarzenia obędzie się również pokaz partnera dni otwartych, firmy Bridgestone, która zaprezentuje podczas 45 min. prezentacji swoje produkty i odpowie na pytania uczestników.

 Dni Otwarte u dealerów John Deere odbędą się łącznie w 15 miejscach i potrwają do 10 maja. Szczegółowy terminarz i miejsca spotkań można znaleźć na stronie internetowej www.deere.pl.

Zainteresowani rolnicy mogą potwierdzić swój udział telefonicznie kontaktując się bezpośrednio z wybranych dealerem John Deere.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)

BRAK KOMENTARZY

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.224.108.85
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!