Z początkiem kwietnia firmy przejmują wszelkie zadania handlowe i serwisowe firmy Agroserwis, która zakończyła współpracę z marką John Deere. Tereny z woj. warmińsko-mazurskiego będą pod opieką firmy Fricke, natomiast 4 powiaty z woj. pomorskiego (Nowy Dwór Gdański, Malbork, Sztum i Kwidzyn) będzie obsługiwała firma Agro-Sieć Maszyny.

Marek Jasiel, prezes zarządu Fricke i Łukasz Madej, prezes firmy Agro-Sieć Maszyny, zapewniali podczas targów Mazurskie Agro Show o przygotowaniu do pełnego wsparcia. Nie tylko obsługi sprzedażowej, ale i serwisowej – zarówno gwarancyjnej, jak i pogwarancyjnej. Klienci marki John Deere, z bardziej oddalonych punktów dealerskich dotychczasowego terenu działania Agroserwisu, nie będą musieli dopłacać za przyjazd serwisu.

– Stawki dojazdowe będziemy stosowali takie, jakie były naliczane do tej pory. Tak więc jeżeli ktoś serwisował do tej pory maszyny w Pasłęku i płacił za taki dojazd, to koszt pozostanie bez zmian – zapewnia Marek Jasiel. Docelowo na nowym terenie działania firm, mają powstać także punkty dealerskie.

Podobał się artykuł? Podziel się!