MacDon jest jedną z wiodących firm zajmującą się produkcją osprzętu do maszyn żniwnych. m.in. hederów do jedno i wieloetapowego zbioru roślin, które pasują do większości obecnych modelowych marek kombajnów. Teraz kanadyjska firma oficjalne otworzyła swoje przedstawicielstwo (MacDon Europe GmbH) w Europie, a konkretnie w Niemczech.

MacDon, to firma wciąż należąca do jednej rodziny, której przez ponad 65 lat udało się pozostać wiernej początkowym zasadom i utrzymać swoje wartości w stanie nienaruszonym, jednocześnie dzięki innowacjom, stając się marką znaną na całym świecie. Produkty MacDon sprzedawane są w ponad 40 krajach i oprócz biur w Kanadzie, MaC Dona można spotkać m.in. w: Stanach Zjednoczonych, Australii, Rosji, Brazylii, a teraz także i w Europie.

- Zauważyliśmy, że warunki pogodowe sprawiają, iż okres żniw jest w Europie wyjątkowo trudny, czas, w którym pogoda sprzyja zbiorom nie jest tak stabilny jak kiedyś. W rezultacie coraz większe znaczenie ma wydajność zbioru. - wyjaśnia Benedikt von Riedesel. dyrektor generalny MacDon Europe. Decyzja MacDon o utworzeniu własnego przedstawicielstwa i sieci dystrybucji to logiczna odpowiedź na zauważalnie rosnące zapotrzebowania na wydajny osprzęt do kombajnów, na rynkach europejskich

Podczas targów Agritechnica 2017 w Hanowerze, produkty firmy MacDon będzie można zobaczyć na stoisku B43 w hali 13. Kanadyjczycy liczą nie tylko na obecność potencjalnych klientów ale przede wszystkim przedstawicieli firm, z różnych europejskich krajów, które chciałby wejść we współpracę i zająć się dystrybucją produktów MacDon.

Podobał się artykuł? Podziel się!