Tegoroczna wystawa maszyn rolniczych - Agro Show, odbędzie się w dniach 18-21 września w Bednarach. Główny trzon wystawy, która będzie rozlokowana na 120 hektarach będą stanowić stoiska poświęcone technice rolniczej.  To dedykowane japońskim ciągnikom Kubota, znajdziemy w tym samym miejscu, co w roku ubiegłym (w sektorze A - przy głównym pasie wystawienniczym).

Na wyznaczonym dla producenta poletku o powierzchni 1450 m2  zaprezentowane zostaną najnowsze ciągniki z serii MGX-II, o oznaczeniu: M100GX-II i M128GX-II. Ponadto Kubota zaprezentuje swój najmłodszy traktor – model M7171, którego 4-cylindrowy silnik generuje moc 170 KM.

Oprócz tego nie zabraknie również pozostałych sprzętów oznaczonych literą „K”. Mowa o maszynach komunalnych czy zielonkowych (kosiarkach, przetrząsaczach, zgrabiarkach czy prasach). Te drugie są tegoroczną nowością firmy Kubota w Polsce.

Zgodnie z zapowiedzią japońskiego producenta - czas spędzany na stoisku mają umilić liczne konkursy z nagrodami oraz występy m.in. Mariusza Kałamagi (z kabaretu Łowcy .B), Krzysztofa Ibisza, czy serialowego Bercika i założyciela kabaretu RAK – Krzysztofa Hanke. Ponadto od piątku do niedzieli będzie można obejrzeć i posłuchać występów zespołu Exaited.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!