Działająca na polskim rynku od 2006 r. firma Adrol w połowie sierpnia rozpoczęła współpracę z marką Kubota. Diler będzie obsługiwał osiem powiatów woj. podlaskiego, za którą wcześniej odpowiadała firma Gama. Mowa o powiatach: grajewskim, monieckim, sokólskim, białostockim, bielskim, wysokomazowieckim, zambrowskim oraz na terenie miasta Bałystok.

Firma Adrol od lat zajmuje się sprzedażą maszyn rolniczych.Na początku skupiała się głównie na sprzedaży maszyn używanych, importowanych przede wszystkim z Francji i Wielkiej Brytanii. Później do oferowanych usług doszedł wynajem urządzeń rolniczych, warsztat mechaniczny oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zarówno maszyn nowych, jak i używanych. 

Gospodarstwa na terenie woj. podlaskiego są przede wszystkim nakierowane na hodowlę bydła mlecznego, doskonałym rozwiązaniem dla prowadzących je rolników będą zatem maszyny marki Kubota stworzone z myślą o gospodarstwach średniej wielkości. Nie zapominamy również o naszych klientach związanych z sadownictwem i gospodarką komunalną. Dzięki japońskim produktom będziemy mogli dotrzeć także do nich – mówi Daniel Gosiewski, właściciel firmy Adrol.

Podobał się artykuł? Podziel się!