Agromat jest firmą działającą na rynku rolniczym od ponad 25-lat. Przedsiębiorstwo jest jednym z największych dystrybutorów nawozów i środków ochrony roślin w swoim regionie. Do tej pory firma Agromat nie zajmowała się sprzedażą ciągników rolniczych. Nawiązanie współpracy z marką Kubota jest zatem kolejnym krokiem w rozwoju przedsiębiorstwa z Braszowic.

– Chcąc zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę, nie tylko w kwestii zaopatrzenia w materiały siewne, środki ochrony roślin oraz nawozy, zdecydowaliśmy się na zwiększenie oferty także o sprzedaż i serwis ciągników rolniczych marki Kubota. W naszym gospodarstwie pracuje ciągnik właśnie tej marki. Byliśmy bardzo zadowoleni z tego, jak się sprawuje. Nasze zdanie na temat ciągników Kubota umocniły opinie klientów, którzy w swoich gospodarstwach wykorzystują maszyny tej japońskiej marki – mówi Andrzej Tracz, właściciel firmy Agromat.

– Zyskaliśmy cennego i zaufanego partnera. Agromat to znana i ceniona marka w swoim regionie. Rolnicy jednak kojarzą tę firmę przede wszystkim ze skupem płodów rolnych, sprzedażą nawozów oraz usługami. Naszym wspólnym zadaniem będzie teraz dobudowanie kolejnej cegiełki, a więc sprzedaży ciągników marki Kubota. W ofercie nowego dystrybutora pojawiła się już pełna gama ciągników rolniczych, z najnowszymi modelami z serii M7001 włącznie. Jestem przekonany, że jest to współpraca skazana na sukces –  mówi Michał Poźniak, Szef Działu Sprzedaży Maszyn Rolniczych w firmie Kubota.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!